803. Мої християнські воїни сформують найбільшу Армію проти антихриста

Четвер, 23 травня 2013 р. Божого, 22:30

Моя ніжно улюблена дочко, Мої улюблені послідовники по цілому світі невдовзі відчують Мою Присутність, тому що Я дам Себе пізнати в їхніх серцях у спосіб, якого вони раніше не досвідчували. Так Я буду готувати християн до боротьби в Моє Ім’я задля спасіння усіх душ.

Мої християнські воїни сформують найбільшу Армію проти антихриста. Я маю на увазі усіх тих, які знають Мене, які залишаються вірними Моїй Святій Доктрині, що міститься у Найсвятішій Біблії. Я маю на увазі також тих, які практикують свою віру, тих, які вірять в Мене, але які не приходять до Мене, і тих, які залишаються вірними Істині. Ви будете збиратися у кожному куточку світу і хоч ви розмовляєте різними мовами, ви долучитеся до Моєї Армії Залишку, в якій всі як один об’єднаються в Мені.

Ті, які дотримуються цих Послань, сформують ядро, з якого виростуть пагони, а потім гілки Моєї Армії Залишку по цілому світі. Мій Святий Дух торкнеться через Книгу Істини усіх країн і не омине жодної.

Книга Істини об’єднає вас, коли ваша віра буде піддана випробуванню. Коли вірність щодо Мене буде сфальсифікована і коли Я буду викинутий з ваших церков, потоптаний, а потім схований від людських очей – ви підніметеся і збережете Моє Слово живим. Полум’я Святого Духа буде вести вас на кожному кроці цього шляху. Ви будете відчувати в собі силу і мужність, які здивують навіть найлагідніших з-поміж вас. Слабкі стануть сильними. Боязкі стануть хоробрими, а зневажені будуть крокувати вперед, як воїни Правди. І протягом всього часу, коли Моя Армія Залишку буде зростати і збільшуватись до мільйонів, перед нею постане багато перешкод.

На їхню долю випаде зневага, звинувачення в єресі, брехня, злість і ненависть. Скрізь буде видно замішання серед наклепників, аргументація яких буде рясніти неточностями, протиріччями і незрозумілими доказами. Вплив сатани завжди викликає замішання, безлад, нелогічність і хитру аргументацію, і завжди поєднаний з ненавистю до Божих дітей. Ті, які благословенні Божим Світлом і Світлом Істини, стягнуть на себе жахливі і ненависні напади. Бо ви можете бути певними, що там, де Я Є Присутній, усі ті, які проголошують Моє Святе Слово, будуть зазнавати великих переслідувань. Чим гіршим буде переслідування будь-якої Божої Місії, тим більше ви можете бути впевнені, що сатана дуже розлючений.

Коли ви будете страждати, а ви будете страждати через проявлену до вас ненависть, коли беретеся за Мій Хрест, щоб іти за Мною, тим більше звір буде стурбований і тим більше він докладатиме зусиль через душі, які заплямовані гріхом гордині, щоб знищити вас. Ви повинні ігнорувати ці напади. Перебувайте в мирі, бо коли число тих, які будуть сильно ненавидіти вас, збільшиться, то ви знатимете напевно, що перебуваєте у правдивій єдності зі Мною, вашим Ісусом.

Ідіть в любові та мирі і знайте, що Я живу у ваших серцях.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.