794. Ті, які пішли за Словом Божим, встановленим пророками переді Мною, були першими, які плюнули в Мене

Вівторок, 14 травня 2013 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, тим з-поміж Моїх учнів, які страждають через свою віру в ці Послання з Небес, Я хочу сказати наступне.

Хоч ваше страждання є важким, ви повинні знати, що ви були благословенні Моїм Даром, даним вам, щоб допомогти відкрити вам очі на Правду. Зневага, яку вам доведеться зносити в Моє Ім’я через вашу вірність цим Посланням, надійде від ваших близьких. Зокрема, багато Моїх висвячених слуг, які відмовляються шукати Мене через це Моє Святе Слово, засмутять вас найбільше. Вас будуть паплюжити, принижувати, заперечувати, критикувати і висміювати, однак ті самі люди будуть вдавати, що говорять у Моє Святе Ім’я.

Ви повинні зносити цей біль так само, як повинні були зносити його Мої апостоли та учні. Під час Мого перебування на землі Я був вигнаний з Божого храму. Моїх учнів попередили, щоб вони трималися подалі від Мене, або будуть вигнаними з церкви, якщо їх помітять зі Мною. Коли вони промовляли Моє Святе Слово і поширювали Моє Вчення, їм погрожували, а в деяких випадках бичували. З них робили посміховисько. Ті, які пішли за Словом Божим, встановленим пророками переді Мною, були першими, які плюнули в Мене. Їхній гнів був викликаний тим, що Я говорив Правду, бо вони не хотіли чути Правду. Вона їх лякала і ставила у незручне становище.

Після Мого Вознесіння Моїх апостолів, які були наповнені Силою Святого Духа, ненавиділи багато з тих, які молилися у храмах. Хоч їхні страждання були великими і голоси супротивників гучно кричали в їхній присутності, це не мало значення.

Ніщо не може завадити поширенню Мого Слова. Жоден голос не буде для цього достатньо гучним. Жоден аргумент не буде достатньо правдоподібним. Жодна отрута не буде достатньо сильною. Моя Влада непереможна. Мій Святий Дух притягне мільярди душ до Мого безпечного Нового Раю. Усі голоси невдоволення буде втихомирено і будь-який спротив буде подолано, оскільки втручання Мого Отця гарантує, що терня і каміння, які засмічують шлях до Правди, буде викорінено.

Залишиться тільки Мій Голос. Це буде єдиний Авторитетний Голос, який триватиме і тоді прийде Великий День.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.