795. Бог Отець: Моє Велике Втручання задля спасіння людства розпочалося і швидкість Моїх дій буде очевидною для всіх

Середа, 15 травня 2013 р. Божого, 16:40

Моя найдорожча дочко, Дух Божий виливається зараз на землю в такий спосіб, як ніколи раніше.

Для того, щоб підготувати Моїх дорогих дітей до Нового Раю, який чекає на них, Я огортаю їх Духом Істини. Деякі з них приймуть Його з розкритими обіймами і будуть вдячні за таке благословення. Інші ж відмовляться, тому що вони не відкриють свої серця.

Моє Велике Втручання задля спасіння людства розпочалося і швидкість Моїх дій буде очевидною для всіх. Чудеса, які будуть дозволені Мною, вашим Всемогутнім Отцем, поширяться і стануть темою для обговорень. Це призведе до ще більшого навернення. Тоді, водночас з поширенням Духа Моєї Любові, посиляться і дії злого духа та його когорт.

Моя Рука зупинить злодіяння тих, які намагаються накликати на Моїх дітей війни, хвороби, вбивства і аборти. Моя Рука впаде також на тих, які мучать вірних послідовників Мого улюбленого Сина і на тих, які намагаються скасувати Його Присутність у Святій Євхаристії.

Послухайте Мій заклик. Всі Мої діти будуть притягнуті до Мого Милосердя. Ті, які відкидають Мого Сина – відкидають Мене. Ті, які ображають Мого Сина, не можуть прийти до Мене. Ті, які засуджують Його Вчення і перекручують Правду, відкидають Моє Існування. Ви не можете створювати свої власні закони і водночас підкорятися Мені. Ви не можете виправдовувати гріх і сподіватися побачити Моє Обличчя.

Якщо гріхи не зменшаться, Я покараю ті народи, які відповідальні за гріхи, які ображають Мене. Оскільки Мій Святий Дух продовжує діяти, не слабнучи, так само Моє Втручання запобігатиме поширенню гріха.

Всі ці зміни буде видно одночасно. Невдовзі по тому, як Мій Син здійснить усі можливі спроби поширити Правду через Свою Церкву і Своїх учнів, настане День, коли Велике Милосердя Мого Сина зійде на людство. Потім, невдовзі по тому, прийде Судний День.

Приготуйтеся тепер, Мої діти, бо цей День може надійти у будь-який час. Тільки ті, які дотримуються Моїх Заповідей і каються у своїх гріхах, можуть бути і будуть врятовані.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.