792. Завдяки Моїм Молитвам Хрестового Походу збільшаться чудеса, які Я обіцяв світові

Субота, 11 травня 2013 р. Божого, 20:20

Моя ніжно улюблена дочко, не звертай уваги, якщо ти повинна терпіти біль через спосіб, у який була відкинута через Мене, тому що Моє Слово ніколи не помре. Воно буде поширюватися і лунатиме все гучніше, поки не зросте подібно до потужного вітру, і гуркіт Мого Голосу як грім розляжеться по всій землі. Мало хто не почує Мій Голос і навіть ті, які відкидають Мене, будуть продовжувати говорити про Мене. Вони не зможуть зігнорувати його.

Божі діти, в тому числі ті, які відмовляються Його визнавати, будуть до Нього притягнуті як кожна дитина, народжена від своєї матері, бо вони не зможуть нічого з цим вдіяти. Як немовля, яке тісно пов’язане зі своєю матір’ю, так кожна дитина Бога розпізнає Його через дотик, звук та запах. Божі діти відчують, коли Присутність Бога торкнеться їхніх душ. Так само, як Я знаю Моїх, так ті, які Мене люблять, відгукнуться на Мій заклик.

Моя дочко, Свята Воля Бога є Всесильна, вона переможе всіх тих, які виступають проти Слова Божого. Коли ти відчуєш сильний спротив і велику ненависть до цієї Місії, тебе завжди повинна втішати Моя урочиста Обітниця. Це Обітниця порятунку всіх душ, щоб Мій Новий Рай невдовзі міг бути представлений людству з якнайменшими стражданнями. Страждання можуть бути зменшені завдяки молитвам Моєї Армії Залишку, тому що Я заповідаю їм особливі Благодаті.

Завдяки Моїм Молитвам Хрестового Походу збільшаться чудеса, які Я обіцяв світові, і багато людей стануть свідками зцілень і навернень. Завдяки цим чудесам Я дам пізнати Себе навіть найзакоренілішим скептикам. Саме через Молитви Хрестового Походу служителям Моїх християнських церков буде виявлено Моє Милосердя і невдовзі багато з них отримають доказ достовірності цих Послань.

Моя Воля буде виконана і ніхто не зупинить її. Багато будуть опиратися Моїй Волі, ганьбитимуть Моє Слово і плюватимуть на тебе, Моя дочко, але їхня ненависть буде знищена і незабаром вони відкриють свої серця, бо не сумніватимуться, що це є їхній Учитель, Який кличе їх. Я Є Посудина, через яку вони будуть очищені. Тільки завдяки Мені вони отримають єдиний можливий захист від антихриста. Необхідно шукати Мого Захисту, а Печать Бога Живого має бути роздана якнайбільшій кількості душ.

Слухайте Мої вказівки і все буде добре. Якщо ви будете ігнорувати Мої Попередження і намагатися самотужки боротися з несправедливістю, яка буде поширюватися, коли світ буде ведений рукою звіра, вам не вистачить сили. Прийміть Мої Дари і ви надалі залишитесь в безпеці з усвідомленням, що Я захищаю вас, вашу родину та ваших приятелів.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.