770. Я прошу тих, які налякані і збентежені цими Посланнями, почути Мене

П’ятниця, 19 квітня 2013 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, наскільки ж ця Місія самотня, незважаючи на сотні тисяч тих, які оточують тебе своєю любов’ю і своїми молитвами.

Коли ти працюєш для Мене і відмовляєшся від себе у цілковитій відданості біля Моїх Стіп, ти будеш почуватися дуже самотньою. Ти будеш зустрічатися з люттю Моїх ворогів, які ні на мить не залишать тебе у спокої. Ти, Моя дочко, повинна слухати зараз, коли Я всім тим, які відкидають Мене, дарую в цих Словах особливий Дар для Божих дітей.

Я прошу тих, які налякані і збентежені цими Посланнями, почути Мене. Хіба ви не знаєте, як Я люблю вас, навіть якщо ви обурюєтесь на Мене? Хіба ви не знаєте, що Я ніколи не карав би вас за неприйняття цих Послань, які дані вам тільки тому, що в такий спосіб Я можу зміцнити вас та підготувати до випробувань, які чекають на вас попереду? Чи ви не впізнаєте Мене, вашого улюбленого Ісуса, коли Я взиваю до вас?

Я Є вашим Спасителем і ніколи би вас не відкинув, якщо б у вашому розумі з’явилися сумніви. Як Я можу на вас сердитись, якщо ви любите Мене і тільки турбуєтесь про Істину? Я зараз готую вас до викликів, яким вам доведеться протистояти, оскільки розгортаються передбачені пророцтва про переслідування Моєї Церкви на землі.

Я даю вам цей Дар, щоб мати змогу притягти вас до Моєї Милосердної Любові і просвітити ваші серця. Я обіцяю, що, коли ви взиватимете до Мене в такий спосіб, через цю Молитву, то ваші сумніви щодо того, Ким Є Той, Хто промовляє до вас, зникнуть. Я пропоную вам цей Дар, щоб завдяки Молитвам, які Я даю світові в цей час, ви змогли врятувати все людство.

Якщо ви прийдете до Мене вільні від гордині і з відкритим та чистим сумлінням, то негайно дізнаєтесь, що ви отримали цей Дар. Це є Дар Навернення для інших.

Молитва Хрестового Походу [105]

Дар Навернення для інших

О мій найдорожчий Ісусе, через мою любов до Тебе, будь-ласка, прийми мою душу до єдності з Тобою.

Візьми мою душу, огорни її Своїм Святим Духом і допоможи мені через цю Молитву врятувати всіх тих, з ким я контактую.

Поглинь кожну душу, яку я зустрічаю, Своїм Святим Милосердям і запропонуй їм спасіння, необхідне для входу до Твого Царства.

Почуй мої молитви.

Вислухай мої прохання і через Своє Милосердя спаси душі всього людства. Амінь.

Тих з вас, які зводять наклепи на ці Послання і відкидають їх, Я прошу прийти до Мене. Я покажу вам Правду. Я візьму вас і принесу вам втіху. Я завжди буду любити вас, не дивлячись на те, як сильно ви Мене ображаєте.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.