759. Час появи комети, про яку Я розповідав, коли люди вважатимуть, що є два сонця, вже близький

186cbd1ab583c95f4ced3a4ada318960

Субота, 6 квітня 2013 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, зірки скоро зміняться і час появи комети, про яку Я розповідав, коли люди вважатимуть, що є два сонця, вже близький. Незабаром людство стане свідком дивовижного видовища – буде чути звук грому, буде видно, як зіштовхнулися два сонця.

Промені Мого Милосердя зійдуть на кожну людську душу, включно з тими, які будуть засліплені Світлом, настільки темними є їхні душі. Коли розляжеться звук грому, на землю зійде тихий спокій, тиша буде приголомшливою. Не буде чути жодного звуку, лише Мій Голос, який відіб’ється на нещасних душах.

Я буду наче промінь сонця, який зробить чітко видимою кожну помилку, кожен гріх і крик відчаю в очах грішника.

Тоді настане плач і глибоке відчуття смутку, який люди відчують у своїх серцях, коли зустрінуться віч-на-віч зі станом своїх душ. Все залишиться нерухомим на п’ятнадцять хвилин, а після цього життя триватиме, як і раніше, немов би це чудо не відбулося. Однак для тих, чиїх душ торкнулася Істина, життя не може бути та й ніколи не буде вже таким, як раніше. Тоді вони підуть за Мною, за Моїм Вченням, і будуть навертатися мільярдами.

Мої Послання стануть для них щоденною поживою разом з Моєю Пресвятою Євхаристією і вони не потребуватимуть більше нічого. Вони стануть настільки сильними, що ніщо не зможе стати на їхньому шляху, ніщо не зможе злякати їх або сповільнити, позаяк вони крокуватимуть у Моїй Армії Залишку до Мого Нового Раю.

Іншим скажуть, що Попередження було викликане порушенням в атмосфері землі і легко це обґрунтують. Але це буде брехнею, бо вони не захочуть визнати Існування Бога. Якби вони визнали, то не змогли б завершити свого плану по обману світу, який полягає в прийнятті порожніх обіцянок антихриста.

Коли чудеса Божі будуть засвідчені у такому великому масштабі, знайте, що Мій План привести людство у Царство Спасіння перебуває на завершальній стадії.

Ідіть, Мої вірні послідовники, і завжди довіряйте Моїй Обітниці спасти всі душі. Моє Милосердя велике, а Моя Влада всемогутня.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.