745. Ви повинні тримати свої очі відкритими на все, що ображає Мою Божественність

Вівторок, 26 березня 2013 р. Божого, 21:17

Моя ніжно улюблена дочко, це Послання є для світу. Воно є для християн різних конфесій, євреїв і всіх релігій, які возвеличують Мого Отця Всемогутнього, Бога Всевишнього.

Це Послання є також для тих, які не вірять ні в Бога Отця, ані в Мене, Його Єдинородного Сина. Воно є також для тих, яких взагалі не цікавить, яке життя на них чекає, а їхня байдужість породжує те, що вони не можуть прийняти Існування Бога.

Завдяки цим Посланням ви отримали попередження про небезпеку для вашого майбутнього життя і вашого щастя, для того, щоб Я міг привести всіх вас до Нового Раю, який був створений для вас, коли Небо і земля з’єднаються воєдино. Це Царство вже готове і його Ворота будуть відкриті для кожного з вас. Цей прекрасний Дар, який дає вам можливість жити в досконалому тілі, розумі і душі, походить від Всемогутнього Бога, Який створив світ.

Час вашого вигнання на землі добігає кінця. Вам більше не доведеться терпіти біль гріха, який сіє спустошення в кожному куточку світу. Ненависть, яка живе через зараження світу сатаною, більше не існуватиме. Коли ненависть буде вигнана, тоді зло вже більше не буде забруднювати досконалих Божих створінь. Його Планета, Його Дари Природи, Його Захист, Його Любов будуть відновлені, щоб дати вам життя у Вічності, де смерть неможлива.

Життя, таке як воно є зараз на землі, ніколи вас не задовольнить, поки панує сатана. Його панування добігає кінця, але ті, яких він опанував, і надалі поширюватимуть гріх, втягуючи як винні, так і невинні душі у безодню відчаю. Це зараження триватиме доти, доки не буде забрано так багато душ, скільки можливо і принесено їх звірові на пожирання.

Вкінці Я прийду вдруге, як і було передбачено, і це невдовзі відбудеться, щоб принести Вам остаточне спасіння і дарувати вам Ключ до Мого Обіцяного Царства. Моє Царство зійде з Неба, щоб світ його побачив, перш ніж зазвучить остання сурма. Коли сурми засурмлять, тоді будуть взяті лише ті, які дозволять Мені себе спасти, і ті, які були вірні Божому Слову. Тому ви не можете дозволити собі, щоб у цей час гординя засліпила вас на Божий Заклик. Ця Місія була підготовлена ще від самих перших пророцтв, переданих Богом для людського роду. Будьте вдячні за цей Великий Дар, який був даний вам завдяки Божому Милосердю. Не дозвольте гордині засліпити вас на Мою Божу Присутність, тому що це вас відділить від Мого Милосердя.

Я готую вас зараз, тому що тільки так Я можу врятувати все людство, а не лише вибраних, тих, які служать Мені з великою покорою. Я бажаю всіх вас, незалежно від того, у що ви вірите. Мій Отець запланував цю Місію, щоб відкрити ваші серця і показати вам Правду в час перед Великим Днем, коли Я прийду судити.

Дар Святого Духа продовжує виливатися на цю Місію і огортає всі душі, особливо ті, які вперто відвертаються від Мене. Битва за душі триває між Моїм Царством і страшною прірвою, в якій править звір. Ви повинні тримати свої очі відкритими на все, що ображає Мою Божественність. Немає значення, звідки походять ці зневаги, вам не можна їх приймати в Моє Святе Ім’я.

Зараз є час великого обману, і Я закликаю вас молитися до Бога про мудрість, щоб зрозуміти, що насправді походить від Мене, а що ні.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.