736. Послання для священиків і всіх Моїх висвячених слуг, які віддали своє життя Моїй Святій Службі

Неділя, 17 березня 2013 р. Божого, 18:50

Моя ніжно улюблена дочко, це Послання для священиків і всіх Моїх висвячених слуг, які віддали своє життя Моїй Святій Службі.

Мої улюблені слуги, Я прагну, щоб ви були слухняні Законам Церкви і тим, яким ви повинні виявляти послух в Моє Святе Ім’я.

Ви ніколи не повинні залишати своїх обов’язків перед Церквою і ви повинні продовжувати Мені служити, як завжди. Будь-ласка, уділяйте всі Таїнства, як і раніше, але із ще більшою старанністю. Виконуйте, як завжди, свої священні обов’язки. Вашим обов’язком є Божі діти і ви повинні вести своїх овець. Залишайтеся вірними Моєму Вченню повсякчас.

Це не ви, Мої дорогі слуги, будете тими, які полишите Мою Церкву на землі. Це не з вашої вини Закони в Моїй Церкві будуть змінені для того, щоб ввести нову доктрину.

Ви будете залишатися вірними служінню у Моїй Церкві і будете виконувати свої обов’язки аж до того страшного дня.

Це буде день, коли Моя Свята Меса [Божественна Літургія] буде змінена до невпізнання. Це вороги Бога, які проникли в Мою Церкву на землі, будуть тими, які відштовхнуть вас від Мене.

Коли вам представлять нову Месу, тоді ви залишитеся без можливості вибору і будете точно знати, що вона більше не буде приносити в жертву Найсвятішу Євхаристію. Це станеться тоді, коли Правда буде остаточно відкрита вам, хоч знаки вказували на це і раніше.

Ці знаки будуть містити дивні нові способи пристосування молитов, сатану вже не будуть засуджувати, а Таїнствами будуть маніпулювати, щоб до них включити інші конфесії. Ви будете почуватися незручно, але відчуватимете обов’язок вірності Моїй Церкві.

Це тоді Існування Моєї Церкви на землі буде вашим єдиним шляхом, щоб вижити, якщо ви маєте залишитись вірними Моєму Вченню. Коли Моє Вчення, Мої Таїнства і Моя Свята Меса будуть змінені, то ви не повинні дозволити себе обманути. Якщо ви не будете дотримуватися Моїх Законів, то зрадите Мене.

Я застерігаю інші християнські церкви, що ця чума пошириться також і на ваші церкви. Згодом вам буде важко дотримуватися Мого Вчення в такому вигляді, в якому воно було дано світові. Всі християни страждатимуть від правління лжепророка і його спільника, антихриста, чиє сяюче обличчя невдовзі буде відоме усьому світові як найбільш впливового лідера усіх часів.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.