735. Третя Печать буде розкрита, коли людина буде боротися за їжу, бо голод запанує над людством

IMG_20230527_133906_876

Субота, 16 березня 2013 р. Божого, 15:25

Моя ніжно улюблена дочко, хвилі будуть звільнені і почнуться руйнування, викликані багатьма війнами, як і було передбачено. Час прибуття фальшивого пророка співпаде з об’явленням війн в усьому світі. Ці війни вибухатимуть найближчим часом і люди будуть ховатися зі страху, коли наслідки стануть очевидними.

Війни вкореняться і розвиватимуться, як бурі в пустелі, де вони будуть набирати обертів і ловитимуть як злодій вночі тих, які відчувають, що їхній спокій є гарантований.

Так багато країн будуть у це втягнуті, що всіх це шокує. Невдовзі антихрист зробить себе відомим в самій середині бійні. Сум’яття, страх і втрати врожаю погіршать проблему. Невдовзі після цього Третя Печать буде розкрита, коли людина буде боротися за їжу, бо голод запанує над людством. Позбавлене їжі, голодуюче духовно і позбавлене допомоги, людство хапатиметься за будь-що або будь-кого, хто запропонує полегшення.

Сцена буде встановлена для прибуття і оголошення світові антихриста. В тому часі людство відчує таке полегшення з приводу появи людини миру, яка запропонує так багато надії, що вони стануть його добровільними рабами. Вони впадуть ниць перед його вишуканим планом реструктуризації світу та об’єднання всіх народів. Він скаже їм, що цей план є на благо всіх і позбавить світ від тероризму. Вороги, про яких він скаже, що з ними бореться і над якими матиме владу, будуть невинними жертвами, яких він використає для обману, який він представить світові.

Коли мир, або щось, що нагадуватиме перемир’я, буде відновлено, тоді настане черговий етап об’єднання всіх народів, всіх релігій, всіх країн в одне. Це станеться тоді, коли зв’язок між фальшивим пророком і антихристом стане виразним.

Ті, кому було дано Правду і чиї імена записані в Книзі Життя, будуть знати, що відбувається. Інші, сліпі до Правди Мого Вчення, не матимуть такого щастя. Тоді настане період очікування. Моя Терпеливість буде означати, що Я докладатиму зусилля, щоб врятувати і захистити тих, які не будуть здатними розрізнити Правду.

Моя Терпеливість і Моє Милосердя викличуть Боже Втручання у великому масштабі, щоб врятувати всіх дітей Бога з рук звіра, єдиною метою якого є заохочення до гріха. Ось чому ви повинні знати одну річ: за чарівним шармом антихриста буде лежати план заохочення до гріха, щоб людство зробило остаточний вибір – стало на бік звіра всупереч Богу. Коли прийде цей час і коли Я зроблю кожну спробу, щоб врятувати душі, настане кінець.

Тільки вибрані будуть забрані до Мого Царства.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.