692. Зростання ненависті, вбивства та відсутність братньої любові посилюється, а гріх опановує землю, як блискавка

Вівторок, 29 січня 2013 р. Божого, 4:15

Моя ніжно улюблена дочко, лють сатани виливається над землею, коли Святий Дух збільшує Свою Божу Присутність в душах багатьох завдяки цій та іншим Місіям, затверджених Мною.

Зростання ненависті, вбивства та відсутність братньої любові посилюється, а гріх опановує землю, як блискавка.

Час підготовки до Великого Дня Мого Повернення повинен розпочатися з великою старанністю. Якщо ви, Мої улюблені учні, відповісте на Мій Заклик, Я збільшу вашу віру і ваша кількість буде скрізь помножуватись.

Ця Місія є кульмінацією всіх вказівок, даних людству Моїм Отцем для всіх тих, які були перед вами. Хіба ви не усвідомлюєте, що коли пророки описували День Господній, це від початку відносилось до Мого часу, того часу, в якому Я сповню Остаточний Завіт?

Мій План полягає в тому, щоб прийти і дати вам Вічне Життя, як Я і обіцяв, коли звільнив вас від ланцюгів гріха завдяки Моїй Смерті на Хресті. Ті з вас, які ставляться до Мене з недовірою, знайте, що Я ніколи не міг би обманути вас у такій Місії, як ця. Я не міг би просити вас допомогти Мені рятувати душі, боротися зі злим духом чи заохочувати вас до молитви, якщо б  це був не Я, ваш Ісус, який кличе вас зараз.

Моя бідна малеча, ви живете у пустелі не через вашу власну діяльність. Я Є вашим єдиним виходом. Якщо ви не підете зараз за Мною, то втратите час, блукаючи, гублячись та розпорошуючись. Ваша віра може бути сильною лише завдяки Святим Таїнствам. Зберігайте віру та ідіть слідом за Мною. Це все, про що Я прошу. Крім того, моліться за спасіння душ.

Я ніколи не засуджу вас за те, що ви не приймаєте цих Моїх Святих Послань. Але Я ніколи не пробачу, якщо ви будете зневажати Слово Боже, яке було дано вам через Силу Святого Духа. Якщо ви не вірите в Мої Послання, то відійдіть і продовжуйте почитати Мене.

Мої дорогі учні, ви будете діяти швидко, щоб створити велику армію і сильну оборону перед ворогами Бога. Коли вона зросте у силі, будь-ласка, заохочуйте якомога більше Моїх висвячених слуг, щоб допомагали вам. Важливо є, щоб незважаючи на опір, з яким вони зустрінуться, вони все одно забезпечували щоденну Месу [Божественну Літургію] і Таїнство Святого Причастя для тих, які його потребують.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.