670. Не слухайте перебільшених тверджень, які ви можете почути про Кінець Часів

Вівторок, 8 січня 2013 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я прагну підготувати світ до Мого Другого Пришестя, то повинен просити, щоб всі Мої послідовники довіряли Мені цілковито. Я люблю вас. Я завжди буду відповідати на ваші молитви, щоб пом’якшити злі вчинки, які плануються ворогами Бога у світі.

Я захищаю вас, Мої улюблені послідовники. Я ніколи не міг би приховувати від вас Правду, Я повинен застерегти вас перед помилковими пророцтвами, які були принесені в цей час у світ фальшивими пророками і які викликають жах у серцях душ.

Рука Мого Отця впаде на тих нечестивих людей, які будуть намагатися забрати із землі Божих дітей, перш ніж вони будуть гідними увійти в Моє Царство.

Ніколи не дозвольте, щоб страх знищив надію, а жах знищив любов. Любов знищить зло. Любов зросте у світі і пошириться завдяки Божій Благодаті у відповідь на молитви Його дітей.

Не слухайте тих перебільшених тверджень, які ви можете почути про Кінець Часів. Не дозволяйте таким оповіданням, багато з яких зводяться до вимислу, непокоїти вас або наповнювати страхом.

Я, Ісус Христос, в Моєму Милосерді знищу зло, тому що Я ніколи не відмовлюся від душ. Бог є Любов. Сила Бога є Всемогутньою.

Бог є Милосердний. Ніколи не забувайте про це.

Моліться, моліться, моліться, тому що ви не можете дозволити, щоб ваші серця були стривоженими, коли молитва може пом’якшити багато зла у світі. Піддайтеся Мені з любов’ю, надією та радістю і Я заберу всі ваші страхи і непотрібні турботи.

Коли ви готуєтеся до великого свята, то завжди є щасливі і схвильовані. І хоч багато плутанини і важких поразок можуть відбуватися перед цим великим днем, та все забудеться, коли сонце встане на світанку так довгоочікуваного дня.

Так само ви повинні дивитися і на Моє Друге Пришестя. Хоч зло, свідками якого ви станете під час цієї підготовки, буде викликати у вас страх і огиду, воно триватиме недовго і все буде швидко забуте.

Перебувайте в мирі. Ніколи не втрачайте надії на Моє Велике Милосердя. Я ніколи не залишу тих, які люблять Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.