669. Ви існуєте лише завдяки Силі Бога. Тільки завдяки Божій Любові ви житимете вічно

Понеділок, 7 січня 2013 р. Божого, 22:15

Моя ніжно улюблена дочко, ти можеш бути здивованою, чому Моє спілкування з тобою виглядає найбільш природною річчю на світі.

Іноді ти запитуєш себе, чому не почуваєшся знесиленою від Моєї Присутності. Я дозволяю на це, бо інакше тобі було б неможливо витримати Моєї Присутності, ти б зомліла від Потужності Мого Світла. Проте Я дозволяю тобі побачити проблиск Божого Світла як особливий Дар. Тобі дається це для того, щоб ти усвідомила, наскільки потужним є Моє Світло, Моя Любов і Мій Дух.

Якщо б людина могла хоч на мить побачити тільки частинку Моєї Божественної Присутності, то була б настільки знесилена, що не змогла б витримати цього Світла, бо воно б засліпило її.

Ця дистанція між людиною і її Творцем створена через гріх. Коли Моє Світло з’являється душам, то Я можу їх обійняти в Моєму Царстві лише тоді, коли вони будуть очищені. Тільки ті з вас, які упокоряться переді Мною, зможуть бути огорнуті Світлом Мого Милосердя. Неважливо, як сильно ви стверджуєте, що любите Мене, якщо хочете отримати Дар Мого Милосердя, ви повинні постійно спокутувати свої гріхи переді Мною.

Ось що Я кажу кожному грішникові. Немає години, в якій би ви не грішили своїми думками, своїми устами і своїми вчинками. Але якщо ви спокійно визнаєте свої слабкості та вас переповнює любов до Мене і Я бачу ваш жаль, то Я забуду ваші провини в одну мить.

Коли Я прийду покрити вас Моїм Божим Милосердям перед Моїм Другим Пришестям, Я пропоную вам очищення, необхідне для того, щоб могти вас обійняти і забрати до Мого певного і безпечного Божественного Світла. Того дня Моє Світло покриє землю. Багато, хоч і будуть засліплені Світлом Мого Великого Милосердя, відразу ж приймуть Мою Руку Спасіння.

Щоб бути прийнятими у Світло Мого Милосердя, ви повинні прийняти той факт, що Божа Сила є вічна. Ви існуєте лише завдяки Силі Бога. Тільки завдяки Божій Любові ви житимете вічно. Ті, які відкинуть Світло, зможуть знайти тільки темряву. Темрява може означати лише одне: що ви приймаєте життя, запропоноване вам злим духом, яке базується на вічному стражданні.

Дозвольте Моєму Світлу осяяти вас, але спочатку ви повинні заслужити право мати уділ в цьому потужному Світлі, яке пропонує вам місце в Моєму Царстві назавжди.

Я благословляю вас. Я закликаю вас. Прийдіть до Мене без страху, бо Я терпляче чекаю на вас. Якби ви тільки прийшли до Мене, то зрозуміли б Правду Моєї Обітниці.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.