637. Всі серця відчують Вогонь Святого Духа

Неділя, 9 грудня 2012 р. Божого, 19:00

Моя ніжно улюблена дочко, Моїм прагненням є не налякати Моїх послідовників, а радше, виявити Любов і Співчуття, які Я зберігаю в Своєму Серці до кожного чоловіка, жінки і дитини.

Саме через Мою Любов до кожного з Божих дітей, в тому числі до тих, які відкрито виявляють непокору Божому Слову, Я хочу огорнути їх Полум’ям Мого Милосердя.

Будьте приготовані, ви усі, бо невдовзі станете свідками Божої Сили і Його Божественного Втручання у світі, коли Він зупинить усе, що є, на п’ятнадцять хвилин.

Всі серця відчують Вогонь Святого Духа.

Для тих, які будуть в стані Благодаті, це буде відчуття радості, любові і співчуття до Мене, вашого Ісуса.

Ті з вас, які будуть в стані повсякденного гріха, відчують біль Чистилища, але вони будуть швидко очищені, а потім відчують у своїх серцях глибокий мир і любов до Мене.

Ті з вас, які будуть в стані смертного гріха, зазнають такої жалюгідності і болю, наче були б занурені в пекельний вогонь.

Деякі з вас, перебуваючи в стані гріха, благатимуть у Мене пробачення і Ласку завершення свого внутрішнього страждання. Я дам її вам, якщо ви виявите правдиве розкаяння в своєму серці та визнаєте, що ваші гріхи тяжко Мене ранять і завдають Мені болю, бо вони ображають Бога.

Будуть також і такі бідні, нещасні душі, які плюватимуть на Мене, боротимуться зі Мною, а потім відвернуться від Мене. Причиною страху, який вони відчують, буде опанування їхніх душ сатаною.

Вони не зможуть знести болю, коли стануть свідками Мого Світла і будуть тікати в обійми злого, темрява якого принесе їм полегшу.

Врешті, будуть і ті, які відразу помруть від шоку, який переживуть. Будь-ласка, моліться за ті душі щодня, бо завдяки вашим молитвам вони зможуть отримати доступ до Мого Царства.

Це одне з найбільших чудес, будь-коли наданих Божим дітям.

Моє Об’явлення вам під час цієї Події пробудить вас на те, що Моя Обітниця Повернення для спасіння людського роду, щоб ви могли успадкувати Славне Життя, яке на вас чекає, невдовзі здійсниться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.