636. Попередження очистить Божих дітей, готуючи їх до Мого Другого Пришестя

Субота, 8 грудня 2012 р. Божого, 11:40

Моя ніжно улюблена дочко, так само, як Мій Отець готував світ до Мого Першого Пришестя, так і тепер Він готує Своїх дітей до Мого Другого Пришестя.

Всі Небеса раділи, коли Я народився, бо вони знали, що Я був посланий, щоб врятувати людство від вічного прокляття. Ієрархія всіх ангелів і всі святі також радіють, бо зараз відбувається підготовка світу до того, щоб знову привітати Мене, Ісуса Христа, Сина Людського.

Тільки Мій Отець знає дату, але Я можу вам сказати, що це відбудеться невдовзі після Попередження.

Це є час, на який Мій Отець терпляче очікував. Нарешті Він зможе вкинути в безодню звіра і його демонів, які бродять по землі і мучать Його дітей.

Попередження очистить Божих дітей, підготовлюючи їх до Мого Другого Пришестя.

Воно є необхідним, адже багато людей шукатимуть зараз прощення за свої гріхи, чого в іншому випадку не зробили б.

Землетруси, урагани, повені та незвична погода для кожного із сезонів поєднаються, щоб очистити землю від отрути. Земля, море і повітря також будуть очищені під час підготовки до Нового Раю, коли Небо і Земля зіллються воєдино.

Все це старанно організовано у відповідності до Божественних планів Мого Отця. Людині дуже мало відомо про Божі Закони, які правлять у Царстві Мого Отця на землі і на Небесах.

Ви багато навчилися цьому через пророків і через Моє Вчення. Але багато що залишається для вас таємницею. Коли ці таємниці, з часом, будуть об’явлені вам, тоді ви зрозумієте причину людського страждання.

Багато з вас, освічених Божих вчених, якнайкраще дотримуються встановлених Мною Законів.

Ви також знаєте, що любов, яку Бог відчуває до Своїх дітей, перевершує будь-які богословські міркування.

Те саме стосується і простої душі, яка відчуває до Мене, її улюбленого Ісуса, щиру любов, не аналізуючи, чому так є.

Довіряючи і приймаючи те, що Моя Любов є милосердна і терпелива, ви будете знати, що Я виконую Обітницю Мого Отця.

Нарешті виконається Його Божа Воля. Тільки Його Воля може гарантувати мир між Його дітьми. Ознакою цього буде те, що всі Його створіння будуть любити Його, приймуть Його Любов і Дари, які Він прагне вилити на Своїх дітей. Світ побачив лише частковий проблиск чудес, які зробив Мій Отець.

Його діти ще стануть свідками Правдивої Слави Царства, з яким Він чекає на них.

Після багатьох болів і страждань, викликаних ненавистю, нав’язаною землі впалими ангелами на чолі з сатаною, тепер усе буде розв’язано.

Останній бій, безумовно, здійснить остаточне знищення зла.

Попередження – це чудо, дозволене Моїм Отцем, яке повинно забезпечити, щоб якомога більше Його дітей, наскільки можливо, могли увійти до Мого Нового Царства.

З огляду на відступництво і доктринальні помилки, поширювані через зведених висвячених слуг впродовж останніх сорока років, це є єдиним способом швидкого об’єднання всього людства.

Чисельність населення світу в даний час вказує на те, що мільярди можуть бути врятовані завдяки Чуду Просвітлення Сумління.

Оскільки час швидко наближається до Великої Скорботи, Я, Агнець Божий, об’явлю світові правдиве значення змісту Печатей, даних Йоанові [Богослову].

Книга Істини є Словом Божим, яке було дане людству раніше в Книзі Мого Отця. Ця Книга пригадує Божим дітям Правду, про яку багато хто забув.

Вона також об’являє деякі таємниці Кінця Часів, які були дані Даниїлу, щоб усі ви були приготовані увійти до Нового Раю з власної вільної волі.

Не відкидайте Правду, яка дається вам зараз, бо це буде схоже на поведінку хворої людини, яка відмовляється лікувати свою хворобу. Без цієї Правди ви будете погано підготовленими до входу у Мій Новий Рай.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.