607. Земля стогнатиме від болю, коли антихрист готуватиме свій прихід

Понеділок, 5 листопада 2012 р. Божого, 18:50

Моя ніжно улюблена дочко, світ зараз повинен приготуватися до великих змін, які Я дозволив, щоб підготувати людство до Другого Пришестя.

Мої улюблені послідовники виконали велику працю, щоб врятувати мільйони душ через молитви, які Я їм дав.

Ваша вірність Мені, вашому Ісусові, Мої улюблені послідовники, призвела до того, що ви змогли привести до Мене душі, які були б вкинуті до Пекла, однак тепер вони в безпеці.

Такими сильними є ваші молитви, що у відповідному часі, коли мільйони приймуть Мої Послання любові і надії, мільярди душ буде врятовано.

Моя Праця завдяки вам, Мої учні, рятує тисячі людей щодня. Тому ніколи не дозволяйте, щоб сумніви, які, природньо, будуть час від часу вас атакувати, перешкодили вашій молитві.

Ви повинні зараз послухати.

Багато що зараз відбудеться. Бурі посиляться по цілому світі і земля стогнатиме від болю, коли антихрист готуватиме свій прихід. Це не триватиме довго, поки він представить себе.

Моя дочко, зосередь свою увагу на поширенні Мого Слова, не дивлячись на те, що ти можеш зіштовхнутися з багатьма перешкодами. Нехай ніхто не затримується із передаванням Моїх Послань для всіх.

Значення буде мати не кількість тих людей, які отримують Книгу Істини чи Мої Послання, але кількість тих, які відмовляють Мої Молитви Хрестового Походу.

Ці Молитви послаблять владу антихриста.

Кари, зіслані на землю Моїм Отцем, вб’ють цих лідерів і групи, які відважаться кривдити Його дітей.

Божа Сила огорне тих, які люблять Його.

Божа Сила захищатиме тих, які навернуться.

Бог, Мій Предвічний Отець, буде так довго виливати Свої Благодаті, доки Його Сила не огорне і не захистить всіх Його дітей на землі.

Ідіть в мирі, надії і любові. Довіртеся Мені і все буде добре.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.