33. Лжевчителі і лжевчення

Субота, 25 грудня 2010 р. Божого, 10:20

Я Є Початок і Кінець. Предвічний Отець через Мене створив світ і через Мене цьому світу настане кінець. Я Є Світлом і Спасителем, Який заведе до обіцяного Раю усіх тих, які в Мене вірять. Всі, що незважаючи на навчання і старання Моїх пророків і надалі відкидатимуть Мене, не зможуть увійти в Царство Мого Отця. Ті Мої діти, які отримали Дар Істини через Святе Письмо, нехай відкриють зараз свої очі і приймуть Моє Вчення і пророцтва, дані Моїм пророкам. Наближається час Мого Повернення і тоді Мої улюблені прихильники зможуть повернутися до Мене. Якщо Мої сучасні пророки будуть відкинуті, Я, на жаль, також буду відкинутий. Ви повинні слухати і читати ці Послання, дані вам з Милосердя і зрозуміти їхнє значення.

Моє Вчення ніколи не змінювалося

Ви повинні зрозуміти, що Моє Вчення є таким, яким було завжди. Особливо уважно стежте за тими, які приходять від Мого Імені. Якщо вони поширюють Моє Слово, то це означає, що вони діти Світла. Але якщо ви помічаєте, що Моє Вчення в будь-який спосіб змінене і видається вам дивним відійдіть. Не слухайте їх. Тих нещасних людей спокушає шахрай, щоб вони свідомо змінили Моє Вчення, щоб ввести вас в оману і заплутати. Брехнею є вчення, яке не ґрунтується на Святому Письмі і яке твердить, що проголошує Правду. Це не що інше, як вчинений гріх проти Мене і це серйозна атака проти Мене і Мого Небесного Отця.

Фальшивий месія

Незабаром в усьому світі будуть з’являтися фальшиві вчителі. Ви їх впізнаєте по тому, як вони старатимуться на весь голос привертати до себе увагу. Їм вдасться вплинути на деяких з Моїх дітей, так що навіть деякі Мої вірні прихильники будуть вірити, що ці люди діють за Божим дорученням. Посеред них буде один, який настільки по-особливому виділиться, що люди помилково повірять в те, що він – це дійсно Месія.

Моїм дітям буде необхідна велика мужність, стійкість і сила, щоб вистояти поруч зі Мною і дозволили вивести їх із цих небезпечних, сповнених демонами джунглів. Оскільки настають Кінцеві Часи, демони, яких сатана випустив, замаскуються і виступлять як мої пророки і прихильники. Демони діятимуть так, щоб через брехливі вчення обдурити Моїх прихильників. Вони будуть перекручувати Правду, щоб вона відповідала їхньому неморальному способу життя, яке назовні буде важко розрізнити. Мої вірні прихильники, священики і пророки відразу впізнають цих злих людей. Їхні роз’яснення будуть болісними і тривожними, їхня приваблива зовнішність викликатиме страх у серцях, проте багато християн все ж таки стануть їхньою жертвою. Вони будуть настільки переконливими, що затягнуть безліч Моїх священиків, тих, які все своє життя присвятили Мені і Предвічному Отцю, у свої диявольські тенета.

Заклик до християн, щоб піднялися

Зараз Я звертаюся до тих Моїх прихильників, яких благословив Святий Дух Своєю Благодаттю. Візьміть зброю віри і будьте сильними. Киньте їм виклик. Навчайте людей Правді, неустанно нагадуючи їм про Правду, яка міститься в Книзі Мого Отця, в Книзі Істини. Це Вчення триватиме вічно.

Мої діти, можливо вам буде важко їм протистояти, оскільки вони погрожуватимуть вам розправою, але послухайте Мене зараз: якщо ви це зробите, то допоможете багатьом душам. Ваші брати і сестри у світі є вашою родиною. Запроваджу вас усіх разом зі Мною до Раю, який обіцяв усім Моїм дітям. Дуже прошу вас, допоможіть Мені, щоб нікого не залишити. Моє Серце розірветься, якщо Я не зможу врятувати всіх Моїх улюблених дітей. Знаю, що Мої прихильники в усьому світі виконують Мою Волю через свої молитви, жертви та витривалість.

Підніміть зараз Чашу Спасіння в Моє Ім’я. Ідіть за Мною. Дозвольте  Мені вести вас усіх. Дозвольте пригорнути вас до Мого Серця, щоб об’єднатися разом і врятувати людство від лукавого. Пам’ятайте про те, що Я вас до такої міри люблю, що перемога без запровадження усіх до Вічного Життя буде солодко-гіркою і розриватиме Моє Серце.

Моліться, моліться, моліться усі ви і запам’ятайте ці Слова: Я Є Альфа і Омега.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос, Цар землі і Справедливий Суддя всього людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.