34. Святкування Різдва

Субота, 25 грудня 2010 р. Божого, 12:30

Моя улюблена дочко, чому вагаєшся? Хіба не знаєш, що кожного дня перебуваєш під Моїм Проводом? Добре знаєш у своєму серці, що єдине, чого потребуєш, це сісти і відкрити своє серце, щоб незабаром почути Моє Послання. Довіряй Мені. Підкорись Мені. Повір, якщо ти віддаш Мені усі свої страхи, всі свої сумніви, прохання і питання, то заберу їх від тебе і відповім тобі. Зараз ти повинна знайти час і звернути увагу на найбільш термінові Послання для всього людства. Не затримуй виконання цього Завдання, воно повинно бути виконане якнайшвидше.

Моя улюблена дочко, візьми це до уваги: коли християни в усьому світі святкують Моє Народження у Вифлеємі, багато з них виявляють повагу без правдивої любові у своїх серцях. Але є й такі, які наближаються до Мого Серця. Інші просто підтакують, усміхаються і коротко говорять про значення того найважливішого часу почитання, того найбільшого Дару, який коли-небудь уділявся дітям Моїм Отцем від самого початку. Є й такі, які лише частково згадують про Моє Свято, хоча знають, що цей день повинні святкувати, як найбільший Дар Отця, даний людству. На жаль, під час святкування Різдва увагу Моїх відданих послідовників відволікають помпезні церемонії, світські справи.

Скільки християн пояснює своїм дітям справжнє значення Мого Народження? Скільки з них згадують ту покірність, яку виявили Моя улюблена Мати і Її Найсвятіший Обручник, святий Йосиф? Скільки з них розуміють, що Я став людиною заради порятунку людства від Пекла? Це було просте Різдвяне Послання, яке століттями спотворювалося і приховувалося за показною помпезністю. Чимало Моїх вірних християн у цей час все ж заглиблюються над своєю вірністю Мені, їхньому Спасителеві. Прошу і наполягаю, діти, щоб ви використали це Світло, щоб молитися за всіх людей у світі, які потребують пробудження і розуміння, що у них є спадщина. Вона є там, де для кожного з них було приготоване особливе місце в Царстві Мого Отця, якщо вони лише захочуть її прийняти.

Час Великого Попередження призначено

Мої діти настільки зайняті кожну хвилину дня щоденними новинами, що хоч це і має вплив на їхнє життя, але не має значення для Вічності. Мої діти, настав час перевірити свою совість ще зараз, до Великого Попередження, яке передуватиме Моєму Другому Пришестю. Моліться простими словами, благаючи Божого Проводу.

Час Великого Попередження призначено. Будьте уважними. Будьте готовими.

Ваш Божественний Спаситель і Справедливий Суддя

Ісус Христос

Bookmark the permalink.