32. Чому Я став людиною

П’ятниця, 24 грудня 2010 р. Божого, 20:15

Моя улюблена дочко, дякую, що відповіла на Мій заклик. З радістю Я розмовляю з тобою в цей особливий святковий день, День Мого Народження. Любов, яка наповнює Моє Серце через віру та відданість, що проявляється через усіх Моїх дітей, є особливо дорогоцінною для Мене. Це той період часу, коли Мої діти в усьому світі розважають про Моє життя на землі. Це є час, щоб розважати над наслідками, які Моє Народження приносить усьому людству. Моє Народження стало нагодою для людей шукати порятунок. Предвічний Отець приніс цю Найвищу Жертву з Любові до Своїх дітей. Те, як Він мав спостерігати за народженням Дитини, дивитися, як Вона росте і стає дорослою людиною, виявляє вам Його Любов і рішення врятувати всіх своїх дітей. Він настільки любить вас, що попросив Мене прожити людське життя, наперед знаючи, що Мене принизять і висміють. Допустив, щоб усе це сталося.

Моє Народження для кожного з вас є знаком і підтвердженням того, що Предвічний Отець любить Своїх дітей настільки сильно, що приніс цю Величезну Жертву. Дозволив Мені прийти на землю, жити серед вас, виявив Своє співчуття і прагнення вашого спасіння через згоду на Мою Смерть. Якби Він Мене не послав, людство не мало б можливості врятуватися. Однак ті, хто відкинули Мене, надалі є невпевнені у Правді і в обітницях Предвічного Отця. І надалі існує багато замішання.

Зараз для людства дуже важливо зрозуміти обітницю існування Нового Неба і Нової Землі, які призначені для всіх Божих дітей. Це є найбільший Дар з усіх, який кожен повинен був отримати, якби сатана не відібрав його, спокусивши Єву.

Люди сьогодні в багатьох випадках дивляться на Вчення Старого і Нового Завіту, як на старі казки. Багато хто і зараз не розуміє, що Вчення, яке міститься у Святому Письмі, було і є правдивим. Оскільки в багатьох випадках є посилання на події, які мали місце в духовній сфері, тому людям важко повірити, що вони могли відбутися насправді. Вони зробили ці висновки, тому що оцінювали зміст Писання через логічне мислення, оперте на тому, що відбувається на землі. Однак вони помиляються.

Мій Прихід на землю був запланований, як останній шанс розбудити людство, щоб всі зрозуміли і дізнались, що Бог усе простить. Моїм завданням було показати вам через Моє Вчення і Смерть на Хресті дорогу, яка веде до Неба.

Під час святкування Мого Різдва пам’ятайте, що Моє Народження покликане допомогти вам переосмислити свою віру в Небо, до якого маєте право належати. Через те, що ви пригадуєте Моє життя, ви можете об’єднатися зі Мною в Царстві Мого Отця, якщо відкриєте свої серця і попросите Мене ще раз обійняти вас.

Ваш Божий Спаситель і Справедливий Суддя

Ісус Христос

Bookmark the permalink.