326. Моє Боже Милосердя повинно бути здійснено, як було об’явлено сестрі Фаустині

Неділя, 29 січня 2012 р. Божого, 21:18

Я, ваш Ісус, хочу повідомити світ про те, що Моє Боже Милосердя повинно бути здійснено, як це було об’явлено Моїй дочці Гелені, святій Фаустині.

Ця таємниця буде відкрита, оскільки всі стануть свідками остаточного виявлення Променів Мого Милосердя для порятунку людства.

Ті, які глузують з тебе, Моя дочко, і кажуть, що ця таємниця вже була виявлена світові, повинні знати наступне.

Як багато людей в сьогоднішньому світі знають про Мою Обітницю Божого Милосердя? – Дуже небагато, включно з тобою, Моя дочко.

Хіба Мої послідовники не знають, що Я повернуся, щоб підготувати світ до цієї Великої Події?

Я завжди готую дітей до таких подій. Мій Предвічний Отець посилає пророків у світ з однією метою, щоб дати вам відповідне попередження, щоб душі не були захоплені зненацька. Втішайтеся цим Даром Пророцтва. Не відкидайте його.

Ніколи не думайте, що ви знаєте все про Мої Шляхи, бо хоч ви і можете Мене любити, та не завжди Мене знаєте і розумієте Мої Шляхи.

Нехай кожен з вас, хто насміхається з Моїх пророків, пам’ятає, що це не над ними ви насміхаєтесь, а наді Мною. Вони всього лише інструменти.

Ви, Мої діти, ніколи не повинні вважати, що дійсно Мене знаєте, бо якщо б так було, ви б не відкидали Мене. І все ж сьогодні, так як чинили і Мої учні, коли Я ходив посеред них, ви продовжуєте заперечувати, що це Я Є Той, Хто кличе вас до Себе.

Ви простягаєте до Мене ліву руку і даєте Мені ляпаса правою.

Хіба ви не чуєте, як Я промовляю до вас зараз? Якщо ні, то спокійно сядьте і помоліться до Мене, щоб Я міг наповнити ваше втомлене серце Вогнем Мого Святого Духа.

Я люблю вас і якщо ви дозволите Мені увійти у ваше серце, позбавлене від закам’янілості, яка Meні перешкоджає, тоді Я зроблю вас вільними.

Коли ви відкриєте свої очі і побачите, що це Я, ваш Божественний Спаситель, розмовляю з вами, тоді йдіть за Мною дорогою в Новий Рай з любов’ю і радістю в своєму серці.

Не дозволяйте злому духові сіяти сумніви у вашому розумі. Моліться, щоб ви були достатньо сильними, покірними розумом і духом, щоб прибігти в Мої обійми.

Тільки тоді, коли ви прийдете до Мене як діти, ви по-справжньому знайдете мир у вашій душі. Це єдиний шлях дозволити Мені увійти у ваше серце.

Ваш улюблений Ісус

Аудіо

Bookmark the permalink.