325. Матір Спасіння: Моліться всім своїм серцем за папу Бенедикта XVI

Субота, 28 січня 2012 р. Божого, 21:00

Моя дитино, влада сатани слабшає з кожним днем, оскільки Святий Дух продовжує простирати Свої крила над усіма Божими дітьми.

Віра і любов до Бога зростає скрізь через молитви і особливі Благодаті, надані Моїм дітям Моїм Отцем, Богом Всевишнім. Навернення зростає. Багато Моїх дітей можуть цього не усвідомлювати, але ви побачите це, якщо відкриєте свої очі.

Прошу, Моя дитино, ти маєш молитися всім своїм серцем за папу Бенедикта ХVI. Він так багато страждає і багато в чому самотній у своєму смутку через відступництво, яке він бачить як за межами, так і всередині Святого Ватикану.

Його дні на Святому Престолі були продовжені і через це більшу частину спустошення, викликаного злим духом, було відвернено.

Молитва, Мої діти, є подібною до гуркоту грому в Небі. Ваші молитви вислуховуються на Небі і на них дається відповідь, діти.

Це є добре. Продовжуй відмовляти дані тобі Молитви Хрестового Походу, Моя дитино. Ось особлива молитва за безпеку папи Бенедикта XVI.

Молитва Хрестового Походу [23]

За безпеку Папи Бенедикта XVI

О мій Отче Предвічний, в Ім’я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа і заради страждань, які Він переніс, щоб врятувати світ від гріха, я молюся, щоб Ти захистив Твого Святого Вікарія, папу Бенедикта, Голову Твоєї Церкви на землі, щоб він також міг допомогти рятувати Твоїх дітей і всіх Твоїх висвячених слуг від бича сатани і панування його впалих ангелів, які бродять по землі, викрадаючи душі.

О Отче, захисти Твого папу, щоб Твої діти могли бути скеровані на Шлях Істини до Твого Нового Раю на землі.

Амінь.

Ваша Небесна Цариця землі

Матір Спасіння

Аудіо

Bookmark the permalink.