206. Наслідки Попередження

Четвер, 29 вересня 2011 р. Божого, 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, оскільки Попередження наближається, прошу, проси Моїх улюблених послідовників, щоб молилися і раділи, дякуючи за Велике Милосердя, яке Мій Предвічний Отець надав людству.

Через цей славний Акт Чистої Любові більшість людства може бути спасенною, щоб насолоджуватись Ерою Миру на Землі. Будьте вдячними, що ви живете в ці часи, бо мільйони з вас будуть врятовані – ті, які в іншому випадку ніколи б не увійшли у Ворота Царства Небесного.

Приготування були завершені. Приготуйте ваші домівки з освяченими свічками, із запасом води та їжі на період в декілька тижнів. Наслідки Попередження будуть важкими, але ви не повинні боятися. Натомість відчуєте полегшення, а ваше терпіння має бути пожертвуване як подяка за Вічне Життя, яке отримають ті Мої дорогоцінні душі, які приймуть цей Великий Дар.

Перебувайте в мирі. Довіряйте Мені. Пам’ятайте, що Я Є вашим Спасителем і пропоную вірним душам захист у кожний момент. Я іду поруч з вами. Я веду вас. Я тримаю ваші руки з турботливою Любов’ю. Ви є Моїми і Я ніколи не дозволю вам відійти від Мого Найсвятішого Серця. Ви, Мої послідовники, є оточені Ласками, необхідними для того, щоб пережити Попередження.

Ваш улюблений Ісус

Спаситель і Відкупитель усього людства

Bookmark the permalink.