207. Для зачерствілих душ Попередження не буде легким

П’ятниця, 30 вересня 2011 р. Божого, 21:15

Моя ніжно улюблена дочко, Моє завдання по наверненню душ зараз набирає інтенсивності.

Прошу, попередь так багато душ, скільки зможеш, щоб вони підготували свої душі перед Попередженням.

Повідом всіх тих священиків, монахинь, єпископів та людей інших віросповідань, які вірять в Мого Предвічного Отця, щоб слухали Моє Слово. Бо багато Моїх дітей перебуває в такій темряві, що Світло Моєї Божественної Слави вразить їхні душі. Вони будуть відчувати справжній біль, тому що не будуть в стані витримати цього Великого Акту Мого Милосердя.

У деяких людей ці Святі Послання викликають здивовану посмішку. Це засмучує Мене. Не тому, що вони не вірять, що Я говорю до них в такий спосіб, а тому, що вони не хочуть повірити в Мене. Ви всі, які турбуєтеся про своїх близьких, прошу, моліться, щоб очищення, якого вони зазнають під час Попередження, врешті привело їх до Мого Серця.

Я прошу, щоб усі Мої послідовники захистили себе зараз від сатани. Маєте окропити кожен куток вашого дому посвяченою водою, носити хрест святого Бенедикта і тримайте біля себе Розарій [Вервицю]. Моліться також до Святого Архангела Михаїла. Сатана і його армія послідовників зроблять все, щоб переконати вас, що це не Я є Тим, Хто говорить. Сатана і його демони почнуть болісно мучити вас і посіють страшні сумніви у вашому розумі. Ви, Мої діти, можете зупинити його, дотримуючись Моїх настанов. На жаль, він спокушатиме розум слабких душ до повної відмови від Мене.

Для зачерствілих душ Попередження не буде легким. Вони будуть сперечатися щодо способу, в який Мене образили. Навіть полум’я пекельного вогню, яке вони відчуватимуть протягом Попередження, не усуне всіх їхніх сумнівів щодо Мого Існування.

Багато будуть поширювати брехню про Попередження після того, як воно відбудеться. Вони, погани, які є невільниками сатани, видумають брехню, яка буде поширена всюди. Щоб пояснити цю Подію, вони висунуть наукові аргументи. Вони не захочуть чути Правди. Ви повинні молитися за них. Сатана матиме таку сильну владу над світом, що Моє Ім’я не згадуватимуть у громадських місцях. Дискусія про Моє Існування на землі стане незручною темою для розмови.

Моє Ім’я сьогодні вживається, в основному, в поганій мові або, ще гірше, в обмові, коли проклинають. Але почуйте Мене зараз. Моє Ім’я буде почуте й наново прийняте після Попередження тими, які навернуться. Тоді Моє Ім’я буде вживатися тоді, коли вони, Мої діти, молитимуться до Мене.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.