193. До Істини зазвичай ставляться вкрай обережно і відверто відкидають

четвер, 15 вересня 2011 р., 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, зараз ти свідчиш більше деталей про біль, якого Я зазнав під час Мого Розп’яття. Покинення. Неприйняття. Ізоляція. Відкинення глузливим помахом рук влади і особливо від Моїх побожних послідовників. Навіть Мої власні апостоли відкинули Мене в Мій час потреби. Тому ти не повинна дивуватися, що це відбувається і з тобою також.

Тобі також було показано сьогодні ввечері видіння про те, як Я стою перед Моїми катами, яких Я повинен був слухати, коли їхня мерзенна брехня засуджувала Мене та Істину Мого Вчення. Так само будуть поводитися з тобою і з Моїми послідовниками ті, які не можуть прийняти Істину або які знаходять її неприємною.

До Істини, Моя дочко, зазвичай ставляться вкрай обережно і відверто відкидають та іноді її вважають богохульною. Ніколи не бійся, бо Слова, які Я тобі даю, є ніщо інше, як Істина. Ти ніколи не повинна боятися публікувати те, що Я даю тобі. Навіщо Мені давати тобі неправду? Навіщо Мені намагатися завдати шкоди цим Посланням, дозволяючи неправді входити в них в будь-який момент? Бо це б суперечило Волі Мого Отця. Навіть сатані не буде дозволено втручатися в ці Послання, як би він не старався.

Оскільки ці Послання стають більш інтенсивними, вони стануть предметом численних дискусій і насмішок. Проте багато хто притягнеться до них, тому що під усім цим вони не перестануть бути зворушеними Святим Духом, який рухає їхніми душами.

З часом вони, Мої діти, подякують Мені за те, що Я допоміг їм пробратися через безлад колючого терня, яке буде перешкоджати їм дістатися до воріт Раю, тому що без Мого керівництва зараз, в цей час, вони були б загублені. Вони б не знайшли сил бути безпечно проведеними через Ворота Нового Раю, Нової Ери Миру на землі, який чекає на всіх тих, які коряться Мені і Моєму Вченню.

Ваш улюблений Спаситель і Вчитель

Ісус Христос

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.