194. Час Миру і Слави вже майже поруч

Субота, 17 вересня 2011 р. Божого, 18:50

Моя ніжно улюблена дочко, ти, нарешті, зрозуміла, що коли почуваєшся покинутою, то це просто відображення Моєї власної агонії. Оскільки ти перебуваєш в єдності зі Мною, то відтепер це стане частиною твого життя. Коли люди відкидають Послання, які ти публікуєш, вони відкидають Моє Святе Слово. Коли сумніваються в них і вишукують в них помилки – вони критикують Мене. Коли дивляться на тебе зверхньо – вони висміюють Мене. Коли сміються з цих Послань – вони розпинають Мене.

Те, що ти відчуваєш, є лише частиною Моїх Терпінь, які відчуваю Я, коли зі смутком дивлюся на людину, яка засліплена на Правду про Існування Мого Предвічного Отця. Коли Мені доводиться бути свідком гріхів людини, в тому числі гріхів віруючих, Я відчуваю ще більший біль і смуток. Ця мука майже не припиняється, а тільки послаблюється через терпіння жертовних душ. Вона також полегшується завдяки любові Моїх послідовників, яку вони виявляють через свою відданість до Мене.

Моя дочко, коли Я потребую терпіння для порятунку інших бідних, нещасних душ, то це не є тим, що завдає Мені приємність. Для Мене є болісним бачити ці терпіння, але завдяки їм Я почуваюся потішеним. Моя дочко, ти маєш навчитися багатьох речей, які є складними для твого розуміння. Стежки Царства Божого дотепер не могли бути зрозумілими для людства, але одного дня воно зрозуміє це.

Знайте, Мої діти, що важкі часи, які людина повинна була винести протягом століть, добігають кінця. Це гарна новина для людини, яка виявляє любов до свого ближнього і любить Мене. Це, зрештою, покладе кінець Моїм Терпінням, які Я зношу, тому що люблю вас усіх. Ця Любов є потужною, лагідною і буде причиною вашого остаточного спасіння.

Іди тепер, Моя дочко, і прийми терпіння із ще більшим розумінням у своєму серці. Радій, бо час миру і слави вже майже поруч.

Ваш люблячий Приятель і Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.