159. Діти, не впадайте у відчай через розповіді про те, що чекає на людство

Понеділок, 8 серпня 2011 р. Божого, 19:45

Моя ніжно улюблена дочко, вже пройшло декілька днів з того часу, як Я спілкувався з тобою. Цей час був призначений для того, щоб дати тобі можливість вислухати поради Всевишнього Бога, Мого улюбленого Отця, щоб допомогти тобі зрозуміти роль терпіння для спасіння душ.

Дні минають, а час Попередження наближається. Вже все приготовлене для Полум’я Моєї Любові, що охопить цілий світ. Хори ангелів на Небесах з радістю очікують на цей День Слави, коли Я повернуся, щоб дати людині останній шанс визнати Моє Існування та Існування Мого Предвічного Отця.

Діти, не знеохочуйтеся плітками і розпачливими розповідями про те, що чекає на людство. Натомість погляньте на Мене і довірте Мені свої страхи. Людство отримає такий чудовий Дар. Людина не тільки зустрінеться зі Мною віч-на-віч, але й буде щасливою через те, що дізнається і побачить Правду, яка буде представлена перед її власними очима.

Це буде великий день в історії, коли надія і любов буде виявлена кожному. Навіть зачерствілі грішники впадуть і проливатимуть сльози каяття. Діти, це є чудовою новиною, тому що кожен може бути врятований, якщо тільки відкине свою гординю та егоїзм. Всі ви, з власної вільної волі, повинні об’єднатися, щоб дозволити Мені увійти до ваших сердець і щоб Я міг вести вас у напрямку Світла.

Багатьом грішникам, що перебуватимуть в стані смертного гріха, це Світло буде палити їхні очі та душі. Це буде боляче. Якби вони тільки могли опанувати свій страх через пізнання того, яким чином Мене зневажили, вони стали б сильнішими і навернулися.

Діти Моєї Армії, Я звертаюся до вас просто зараз. Радійте, бо це буде надзвичайна подія у вашому житті і ваша існуюча любов до Мене і до Мого Предвічного Отця наповнить ваші душі. Так багато любові проникне у ваш розум, тіло і душу, що ви будете відновлені в дусі назавжди. Моліться тепер один за одного, бо час короткий. Світ зараз готується до Попередження, щоб усе було приготованим для Мого Великого Дару.

Продовжуйте, Мої діти, ваші побожні практики у цьому місяці порятунку душ, оскільки до кінця серпня мільйони душ будуть спасенними через ваші зусилля.

Пам’ятайте, діти, що Я Є присутній у вашому житті кожного дня. Спостерігаю. Скеровую. Я люблю усіх вас. Залишайтеся вірними Моїм бажанням, щоб рятувати понівечені душі.

Ісус Христос

 

Аудіо

Bookmark the permalink.