158. Бог Отець: Роль страждання

Неділя, 7 серпня 2011 р. Божого, 14:45

Я Є Альфа і Омега. Я Є Бог Отець, Творець людини і Всесвіту.

Моя найдорожча дочко, Я зараз остаточно приймаю твій дар для Мене у допомозі по спасінню душ. Твій дар був прийнятий з любов’ю та радістю. Це не буде для тебе легким шляхом, але ти будеш захищеною кожного дня, якщо тільки попросиш Мене про допомогу.

Твої страждання будуть духовними і в твоїй душі буде темрява. Твій стан буде погіршуватися, тому постійно пригадуй собі про ті створіння, які будуть врятованими через ці твої страждання.

Якомога частіше бери участь в Адорації, щоб мати змогу отримати необхідну силу для цієї Праці. Послання від Мого улюбленого Сина будуть продовжуватися. Вони повинні бути опубліковані, як і раніше, оскільки Його Послання в усьому світі будуть посилюватися, а не слабнути. Тобі в даний час допомагають багато святих, які заступаються за тебе.

Молися неустанно до Пресвятої Трійці про необхідні Ласки, які допоможуть тобі стати сильною. Ніколи не почувайся покинутою. Тобі буде лише так здаватися і це буде частиною твоїх страждань. Схили свою голову. Перебувай у мовчанні і виявляй радість зовнішньому світу. Не звертай уваги на тих, які будуть тебе кривдити. Радше пам’ятай, що це відбувається через Божественне Світло, яке буде просвітлювати твою душу і виявляти темряву в інших. Тоді, і тільки тоді, ти усвідомиш муку, яка проходить через Серце Мого Сина, коли Він бачить гріх у світі. Твоє терпіння буде лише частиною того, що Він терпить кожної хвилини дня.

Прийми цей Дар, який дається тобі, оскільки ти покликана стати жертовною душею.

Пам’ятай що ти, Моя дочко, є повсякчас у Моєму Серці. Я стережу тебе і захищаю. Усміхнися тепер. Не бійся, бо ця Праця принесе тобі, твоїй сім’ї та близьким велику нагороду у Моєму Славному Царстві.

Твій улюблений Отець

Бог, Творець усіх речей

Bookmark the permalink.