158. Бог Отець: Роль страждання

неділя, 7 серпня 2011 р., 14:45

Я Є Альфа і Омега. Я Є Бог Отець, Творець людини і Всесвіту.

Моя дорогоцінна дочко, Я зараз остаточно приймаю твій дар для Мене, щоб допомогти рятувати душі. Твій дар приймається з любов’ю і радістю. Це буде нелегкий шлях, але ти будеш захищеною, коли будеш просити Мене про допомогу кожного дня.

Твої страждання будуть духовними і будуть темрявою душі. Оскільки стає гірше, продовжуй нагадувати собі про ті створіння, які будуть врятовані через твої страждання.

Іди на Адорацію так часто, як можеш, щоб отримати силу, яка необхідна для цієї Праці. Послання від Мого улюбленого Сина будуть продовжуватися. Вони повинні бути опубліковані, як і раніше, бо Його Послання до світу збільшаться, а не зменшаться. Тобі допомагає багато святих, які заступаються за тебе.

Продовжуй молитися до Святої Трійці про ласки, які необхідні для того, щоб ти залишалася сильною. Ніколи не почувайся покинутою, коли це буде здаватися частиною твоїх страждань. Дай перепочинок своїй голові. Зберігай мовчання і з’являйся радісною для зовнішнього світу. Ігноруй тих, які завдають тобі болю. Навпаки, пам’ятай, що Божественне Світло, яке сяятиме у твоїй душі, розсіє темряву в інших. Тоді і тільки тоді ти усвідомиш муку, яка пронизує Серце Мого Сина, коли Він бачить гріх у світі. Твої страждання будуть лише невеликою частиною того, від чого Він страждає кожної хвилини дня.

Прийми зараз Дар, який тобі також був даний через покликання стати жертовною душею.

Пам’ятай, що ти, Моя дочко, постійно знаходишся в Моєму Серці. Я доглядаю за тобою і захищаю тебе. Посміхнися зараз. Не бійся, тому що ця Праця принесе великі нагороди тобі і твоїй сім’ї та близьким в Моєму Славному Царстві.

Твій улюблений Отець

Бог, Творець усіх речей

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.