160. Заворушення у світі викликані відсутністю любові до Мене

Вівторок, 9 серпня 2011 р. Божого, 20:30

Моя улюблена дочко, прийшов час заворушень у світі, коли людина повстане проти людини, брат проти брата і ближній проти ближнього, як і було передбачено. Ці події вибухатимуть тепер одна за одною. Багато країн зазнають цього. Серед Моїх дітей у теперішньому світі існує багато гніву, розчарування і страху. Скажи їм, що ці події ініційовані сатаною і в майбутньому, перед Попередженням, вони ще більше будуть посилюватися.

Все це, Моя дочко, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року – року очищення. Мої діти стануть свідками зла у світі, яке існує в душах тих, що мають справжню ненависть і гнів один до одного. Моя дочко, в цій битві, яка буде тривати і далі, переможців не буде. Всі ці злодіяння, які відбуваються, походять з рук людей. Причиною цього є відсутність у таких людей любові до Мене і до Мого Предвічного Отця, через що вони почали добровільно співпрацювати з сатаною.

Моліться, Мої діти, за усіх тих, які будуть страждати через заворушення у світі. Лише декілька країн уникнуть цих спалахів люті і руйнування. Ця війна ненависті буде помітною у різних країнах і народах. Багато з них відчує збентеження, страх і біль.

Діти, прошу вас, довіртеся Моєму Отцю, Богу Предвічному, бо тільки Його Рука допоможе зупинити ці катастрофи. Будьте уважними, сильними і вірними Мені, вашому улюбленому Спасителеві. Все направиться у вашому світі, якщо ви тільки зрозумієте, якою важливою є любов у вашому житті, а також, якою важливою є згода і турбота про ваших ближніх. Молитва допоможе зменшити наслідки тих диявольських заворушень.

Запам’ятайте, що війни, насильство і вбивства не походять від Бога. Вони створені сатаною. Його злість досягла безпрецедентного рівня і його лють заволоділа тими Моїми дітьми, які слабкі духом і не мають любові у своїх серцях.

Слухайте Мене зараз. Любіть один одного, як Я полюбив вас. Вже зараз відкиньте сатану, його поплічників і його маріонеток. Моліться до Архангела Михаїла, щоб стеріг ваші спільноти. Моліться до Мене за Провід. Моліться, взиваючи Святого Духа, щоб зійшов на ваші країни.

Ваш Милосердний Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.