157. Час очікування – розкажи іншим, чого мають сподіватися

Четвер, 4 серпня 2011 р. Божого, 21:40

Моя ніжно улюблена дочко, кожного дня світ впадає у щораз більший упадок. Серед Моїх дітей панує змішане почуття надії, занепокоєння, гніву і відчаю через війни і відсутність грошей, щоб належним чином прогодувати і одягнути свою сім’ю. Але зважте на наступне. Вам не доведеться дбати про себе ще більше, бо дуже швидко, відразу після Попередження, в світі з’явиться більш позитивне відчуття Світла і Любові. Ще не все втрачено, Моя дочко.

Моліться за тих, хто навернеться під час Попередження, щоб вони залишилися на дорозі Правди. Моліться, щоб любов до Мене і до Мого Предвічного Отця ставала щораз сильнішою серед Моїх послідовників і серед тих, які вже пізнали Правду.

Доки Мої діти прийматимуть Дар Попередження, їм не буде чого боятися.

Ті, однак, які не залишаться на тій стежині і повернуться на гріховний шлях, мають багато чого боятися. Мій Отець не дозволить їм заражати інших через їхні примхливі і негідні шляхи. Вони будуть зупинені. На жаль, багато відвернуться від Правди і будуть продовжувати старатися нав’язати владу і контроль над іншими Моїми дітьми.

Моліться, щоб Покарання було пом’якшене. Ваші молитви допоможуть відвернути і віддалити такі ситуації. Зараз настав час на очікування, молитву, приготування і старання, щоб стільки людей, скільки можливо, дізналось, на що сподіватися.

Цей місяць серпень, «місяць спасіння душ», є дуже важливим, діти. Прошу, будьте витривалими цього місяця у вашому посвяченні, бо душі, які ви врятуєте, будуть чисельними. Небо радіє з любові та щедрості тих сердець і душ усіх Моїх послідовників, які прийняли це зобов’язання, цей чудовий дар для Мене, щоб люди під час Попередження були врятовані.

Іди тепер, Моя дочко, і поширюй Моє Слово. Іди в мирі та любові.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.