1248. О, наскільки зарозумілою є людина, яка глузує над Моїм Існуванням

Четвер, 23 жовтня 2014 р. Божого, 15:14

Моя ніжно улюблена дочко, кожне добре діло і справа милосердя послаблюють силу злого духа. Кожна молитва і страждання, пожертвувані за душі тих, які знаходяться у темряві, викорінюють злі вчинки і ненависть. Знайте, що добрі діла, які виходять з кожної людини, заторткнутої Силою Святого Духа, знищують вплив сатани у світі.

Підніміться усі ви, які прийняли Правду, що міститься в Книзі Апокаліпсис [Одкровення] і моліться за спасіння усіх Божих дітей. Просіть, просіть, просіть і Я відповім вам, коли ви молитеся за тих, про яких знаєте, що вони мають намір цілком знищити віру в Мене, Ісуса Христа.

О, наскільки зарозумілою є людина, яка глузує над Моїм Існуванням, Моєю Божественністю і Моєю Обітницею прийти знову. Яким замкнутим є їхній розум на Любов, яку Я маю у Своєму Серці до усіх грішників, включно з тими, які зраджують Мене. Як легко вони дають себе звести тим, які позбавлені Святого Духа. Горе тим, які піднімаються проти Дару Святого Духа, який є життєвою силою всього сущого, що виникає з Мене. Якими спраглими є ті, що зрікаються Мене. Вода ніколи не вгамує вашої спраги і прийде день, коли ви будете благати Мене про Джерело Життя. Та поки не надійде той день, ви не будете мати життя, хіба що попросите, щоб черпати з Мене.

Прийдіть – попросіть Мене просвітити вас. Дозвольте Вогню Святого Духа наповнити ваші душі. Якщо ви прийдете до Мене у повній довірі та смиренні, Я наповню вас Моєю Присутністю і коли ви визнаєте Мене, Я дам вам життя, якого ви жадаєте. Тільки тоді мир запанує у ваших серцях.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.