1249. Рука Бога використає сонце, щоб попередити світ

FB_IMG_1591960322532

П’ятниця, 24 жовтня 2014 р. Божого, 22:50

Моя ніжно улюблена дочко, сонце буде одним з найважливіших знамень, що виявлятиме наближення Божественного Втручання. Коли ви побачите зміни на сонці – коли воно буде здаватися більшим, світитиме довше та невідповідно до пори року – знайте, що наближається час Мого Другого Пришестя.

Рука Бога використає незвичну активність сонця для попередження світу. Вчені не зможуть пояснити причину раптових порушень на сонці і незвичну поведінку цієї зірки, яка приносить вам світло. Без сонячного світла земля занурилася б у темряву. Тоді як гріховність людства зростатиме, а гріх сприйматиметься попросту як частина людської природи, земля покриється духом темряви. Коли гріх огортатиме світ, сонце повільно втрачатиме свій блиск і стане тьмяним. Коли людина втратить почуття любові до ближнього і стане несприйнятливою до болю, якого завдає іншим своїми гріхами, тоді світ стане темнішим – темнішим духом, темнішим під час дня.

Я продовжуватиму вести Божих дітей аж до цього часу. Я вкажу вам шлях до Мого Царства і ви побачите Моє Світло. Ніщо не відволікатиме вас на цьому шляху, тому що ви будете чітко бачити, як зло приносить з собою жахливу темряву.

Сонце буде розсіюватися, поки, врешті, жоден промінчик світла не досягне землі протягом трьох днів. Єдиним світлом буде Світло, яке походить від Правди. А на четвертий день небо розкриється і Світло – таке, якого ви не в змозі собі уявити – виллється із Небес. Тоді Мене побачить кожна людина в кожній країні і в той самий час у всій Моїй Славі, коли Я прийду, щоб посісти Царство, обіцяне Мені Моїм Отцем.

Не бійтеся приготувань, які необхідні для того, щоб кожен з вас був готовим до зустрічі зі Мною. Ви повинні впевнитися, що є добре підготовленими до зустрічі зі Мною, тому що це буде День, коли Я передам вам Ключі від Мого Царства і відбудеться велике святкування. Зло більше не існуватиме в Моєму Новому Світі, який настане. Праведники поєднаються зі Мною і всіма ангелами і святими.

Ви повинні сприймати цю Місію як подорож. А кожна частина цієї подорожі буде приносити вам нові відкриття, завдяки яким ви дізнаєтеся, що необхідно для підготовки до наступного етапу. Долаючи кожну наступну перешкоду, ви ставатимете щораз сильнішими. Навіть найслабші серед вас пройдуть цей шлях, тому що Я буду підтримувати вас на кожному кроці, який ви робите і невдовзі ця дорога завершиться.

Радійте, бо Моє Царство чекає на вас, а час буде короткий.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.