1228. Бог Отець: Моя Любов переможе зло і ненависть

Понеділок, 29 вересня 2014 р. Божого, 20:50

Моя найдорожча дочко, Моя Любов, якщо ви її приймаєте, може принести великі плоди. Але якщо людина відкидає її, результатом буде висохла земля. Без Моєї Любові немає життя, немає радості, немає миру. Якщо людина відчуває Мою Любов, це створює велике здивування, захоплення і почуття глибокої вдячності в душі особи, яка отримала цей Дар.

Мої дорогі діти, коли ви переживаєте любов до іншої людини у будь-якій формі, ви відчуваєте Мою Любов. Вона може прийти тільки від Мене, бо Я є Любов. Любов – це Дар і ви повинні скористатися з нього, коли відчуваєте, що любов хвилює ваші серця. Для тих, які приймають Мою Любов, знайте, що Я ще більше наповню вас Моїми Дарами, коли ви поділитеся нею з тими, яким не було уділено цієї Ласки.

Моя Любов переможе зло і ненависть. Любов стирає ненависть, бо злий дух, колючка в боці людини, не здатний любити. Коли ви говорите, що любите Мене, тоді ви повинні дуже сильно боротися, щоб не дозволити ненависті будь-якого роду псувати вашу душу. Якщо ви любите Мене, то ви пробачите своїх ворогів, тому що ви будете бачити їх так, як Я їх бачу. Це вимагає з вашого боку наполегливості і дисципліни, яка не дозволить вам зробити боляче іншій людині словесно чи фізично.

Коли ви дозволите Моїй Любові текти у ваших венах, ви будете відчувати цілковитий мир і свободу. А це тому, що ви не відчуватимете ні злості, ні гніву, ні бажання помсти, ні заздрості до інших Моїх дітей. Це є Дар Моєї Любові в її найчистішому виді. Прийміть його від Мене, відмовляючи цю молитву.

Молитва Хрестового Походу [168]

Про Дар Божої Любові

О найдорожчий Отче, о Предвічний, Боже Всевишній, вчини мене достойним Твоєї Любові.

Будь-ласка, пробач мене за кривду, завдану іншим, і за будь-який злий вчинок, який викликав страждання в будь-кого з Твоїх дітей.

Відкрий моє серце, щоб я міг вітати Тебе в моїй душі, і очисти мене від будь-якої ненависті, яку я можу відчувати до іншої особи.

Допоможи мені пробачити моїх ворогів і засіяти зерна Твоєї Любові всюди, де я йду і серед тих, кого я зустрічаю кожного дня.

Дай мені, дорогий Отче, Дари наполегливості і довіри, щоб я міг відстоювати Твоє Святе Слово і в такий спосіб зберігати живим в світі темряви Полум’я Твоєї Великої Любові і Милосердя. Амінь.

Діти, будь ласка, втішайтеся думкою, що Я люблю вас усіх, незалежно від того, ким ви є, які гріхи ви вчинили, проклинали ви Мене, чи ні. Моя Любов до вас є безумовною.

Однак Я повинен відокремити тих, які намагаються засліпити Моїх дітей на Правду про їхнє спасіння, від тих, які є Моїми. Якщо б Я не втрутився, багато було б втрачених для Мене, а Я не готовий віддати ці душі тим, які незважаючи на всі Мої зусилля, відкинуть Мене в Останній День.

Я прошу вас цілковито довіритися Мені і зберігати Мою Печать Захисту в будь-якому вигляді при собі. Битва вже розпочалася і Я буду вершити справедливість, караючи тих, які намагаються знищити Моїх дітей.

Ніколи не забувайте, Ким Я Є. Я Є Початок і Кінець. Усі, які до Мене прийдуть, знайдуть Вічне Життя. Дозвольте Мені забрати вас в безпечне місце і у славне життя в єдності з Моєю Волею. Я об’явлю Новий Рай у належний Мені Час і Я бажаю, щоби ви проявили терпеливість. Проживайте своє життя в гармонії з іншими. Піклуйтеся про ваші сім’ї, як і раніше. Приходьте до Мене у ваших церквах, як і раніше. Але завжди пам’ятайте, що Правда, Правдиве Слово Боже, ніколи не може змінитися, бо Я Є Правдою. Я ніколи не міг би змінитися, бо цього ніколи не може бути.

Я люблю вас. Я благословляю вас. Я захищаю вас.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.