1227. Тримайтеся Правди повсякчас, бо без неї ви будете жити в брехні

Неділя, 28 вересня 2014 р. Божого, 18:15

Моя ніжно улюблена дочко, Слово Бога, встановлене Ним і Слово, продиктоване Моїм Святим Апостолам, стало фундаментом, на якому було побудоване Моє Містичне Тіло, Церква.

Вічне Слово – це фундамент, на якому стоїть Церква. І не навпаки. Слово Боже є Вічним – воно є висічене на камені. Воно є фундаментом Правди. Фундамент Моєї Церкви не може бути розхитаний, але будівля, яка стоїть на ньому, може бути змінена і доповнена. Однак якщо будівля змінюється, то фундамент може не втримати її, якщо вона відхиляється від конструкції будівлі, для якої ця конструкція була розроблена.

Боже Слово ніколи не може бути виправленим, тому що воно ніколи не може змінитись. Бо як таке могло б статись? Бог не говорив чогось, маючи на увазі щось інше. Церква має бути підпорядкована Божому Слову. Боже Слово не є підвладне членам Моєї Церкви, які можуть сприймати його по-різному. Якщо ви наважитесь втрутитися в Слово, то ви зрадите Мене, Ісуса Христа. Я Є Церквою. Моє Тіло є Церквою, а все, що походить від Мене, є святим. Доти, доки ви, Мої висвячені слуги, будете підтримувати Правду, ви можете представляти Мене. Доти, доки ви довіряєте Мені, почитаєте Мене і забезпечуєте виконання належних процедур у Моїй Церкві, тоді ви можете сказати, що ви є Моїми.

Коли Бог диктував Євангеліє через Силу Святого Духа, Слово могло бути представлено з використанням різних виразів, але в будь-якому випадку воно залишалось тим самим. Коли Бог говорив через пророків і Моїх апостолів, благословенних Даром Святого Духа, мова була ясною, простою і авторитетною. Те ж саме є вірно і сьогодні, коли Бог говорить до Своїх пророків. Мова є простою і зрозумілою, і передається з авторитетом, який походить від Бога. Слова, сказані Мною, вашим Відкупителем, згідні з Моїм Святим Словом, що міститься в Писанні, бо вони походять з тієї самої Руки. Тому остерігайтеся будь-кого, хто дає вам нову версію Правди, яку важко зрозуміти, важко дотримуватися і яка є розпливчастою. Якщо Правда буде перекручена, з неї виникне фальшиве вчення. В ній буде повно дір, нелогічностей і вона буде прямо протилежною до Святого Божого Слова.

Коли вам скажуть, що Бог приймає гріх завдяки Його Милосердю, знайте, що це є брехня. Бог прийме сповнену каяття душу, але ніколи не прийме гріх, бо це є неможливо.

Тримайтеся Правди повсякчас, бо без неї ви будете жити в брехні.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.