1195. Завжди остерігайтеся поділів, які ви бачите у світі

Середа, 13 серпня 2014 р. Божого, 16:03

Моя ніжно улюблена дочко, лють сатани ніколи не була настільки інтенсивною, оскільки він завдає різного роду страждання Божим дітям в кожному куточку світу. Чим більше руйнування, тим більша його присутність і вплив. Але сам по собі він є безсилий і тільки завдяки впливу, який він має на тих, які є відкриті на нього, він може викликати такі диявольські переслідування. Чим більше душ він захоплює, тим важчими є переслідування і тим більше людей він мучить. Коли люди, які є вірними Мені, дозволяють йому створити замішання та відчай у своїх серцях, то отрута, яка розливається, є найгіршою. Бо тоді вони обертаються один проти одного, б’ються і поділяються, поки не знищать один одного.

Завжди остерігайтеся поділів, які ви бачите у світі, чи то в політиці, чи в релігії, чи серед Моїх послідовників, бо вони завжди матимуть коріння у лігві звіра, чиє царювання над людством добігає кінця. Він, однак, не зупиниться ні на секунду в здійсненні свого плану, щоб повністю знищити вірність щодо Мене, Ісуса Христа.

Тільки тоді, коли ви приймете Моє Слово, яке Я даю вам зараз, ви знайдете Ласки, щоб попросити Мене провести вас через це підступне мінне поле. Жоден з вас не є достатньо сильним у вірі, щоб боротися з впливом зла. Без щоденної молитви, у якій ви просите Моєї Допомоги, ви не будете здатними залишатися на Моєму боці. Але коли Я уділю вам ці Ласки, то ви станете сміливими і будете мати силу, щоб залишитися вірними Мені. Тільки тоді Правда підтримуватиме вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.