1196. Ті, які перешкоджають Волі Бога в Його Плані по спасінню душ, стягують на себе Гнів Мого Отця

Четвер, 14 серпня 2014 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я бажаю, щоб ви знали, що ті, які перешкоджають Божій Волі в Його Плані по спасінню душ, стягують на себе Гнів Мого Отця.

Коли людина отримує великий Дар завдяки Божественній Волі Мого Предвічного Отця, а потім відкидає його, Мій Отець плаче. Але коли людина намагається зупинити, перешкодити або втрутитися у Мій План по здійсненню Завіту Мого Отця, щоб принести спасіння світові, вона за це сильно страждатиме. Якщо людина вважає, що її сила перевищує Силу Бога, то вона стане безсилою. І якщо людина обіймає Мене, як Юда і каже, що любить Мене, цілує Мене в щоку, а потім зраджує Мене, то вона не є кращою за того, хто віддав Мене в руки Моїх катів.

Я приношу людству великі Ласки у цей час. Я приношу людині через цю Місію великі Дари, і що ж вона робить у відповідь? Вона плює Мені в Обличчя, такою переповненою заздрістю, злобою і ненавистю є її душа. Ті, які так чинять, будуть придушені глибоким смутком, народженим з самотності, подібного якому вони ніколи раніше не зазнавали. Вони будуть страждати у цьому житті на землі від болю відокремлення від Бога, а коли це станеться, то вони знатимуть, що це викликано їхньою зрадою Мене, Ісуса Христа, їхнього єдиного Спасителя. Вони також в повній мірі зрозуміють Моє Велике Милосердя, бо даючи їм ці страждання на землі, Я даю їм шанс покаятися і знову стати цілісними. Якщо вони приймуть Мою Волю з гідністю, то Я принесу їм життя в Моєму Новому Царстві.

Прокиньтеся ви усі і зрозумійте, що Моїм єдиним бажанням є викликати ваше захопленння у Моїх люблячих Руках. Я не є вашим ворогом – Я люблю вас і бажаю вас з тугою, якої ви не здатні зрозуміти. Я посилаю пророків не для того, щоб налякати вас, а щоб оприлюднити Правду і щоб Я міг принести Вічне Спасіння вам усім, а особливо тим, які найменше з усіх заслуговують на це.

Прийдіть. Почуйте Мій Заклик – Мій План буде здійснений, незважаючи на те, як сильно ви йому противитеся. Повна правда про те, що саме необхідно вам, щоб повернути своє Богом дане право на ваше спадкоємство, стане відомою найближчим часом. Коли Я прийду з цією новиною, то ви повинні вітати її, бо інакше втратите свою душу.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.