1194. Матір Спасіння: Час для сповнення пророцтв Ла Салетт і Фатіми вже дуже близький

Середа, 13 серпня 2014 р. Божого, 14:39

Мої дорогі діти, час для сповнення пророцтв Ла Салетт і Фатіми вже дуже близький. Вам не треба боятися цих часів, а, радше, прийняти їх, бо ви повинні знати, що Завіт Мого Отця буде остаточно виконаний, як це і мало бути. Антихрист, зрештою, займе своє місце в Церкві Мого Сина на землі і ніщо цьому не може запобігти. Багато будуть заперечувати пророцтва, які Я об’явила світові і робитимуть це на свій страх і ризик. Ті, які відмовляються прийняти до відома дані світові попередження і які ідуть за ворогами Бога, наражають свої душі на небезпеку і саме за ці обмануті душі Я прошу вас ревно молитися.

В даний час ведеться битва за людський рід і за спасіння усіх Божих дітей і велика кривда завдається усім тим, які твердо відстоюють Правду про все те, що Мій Син об’явив світові. Ви ніколи не можете взяти якусь одну частину Його Слова або Святої Біблії і відкинути її на користь чогось, що, можливо, дозволяє вам почуватися більш комфортно. Правду ніколи не є легко прийняти, бо вона може посіяти страх навіть у серцях найсміливіших і найхоробріших християн. Правда завжди була відкинутою і коли терновий вінок був покладений на Святу Голову Мого Сина, Ісуса Христа, священики і старійшини того часу молилися в храмі, віддаючи хвалу Богові, в той час як їхні прихильники проклинали Його, вмираючого на Хресті. Так було тоді і в той самий спосіб це відбудеться, коли світ буде мститися Слову Божому і виверне його навиворіт та переверне догори ногами.

Я закликаю вас, дорогі діти, прийняти Правду, бо тоді вам буде легше простувати дорогою до Царства Нової Ери. Без визнання того, що вам зараз говориться, багато душ впадуть в оману і приймуть звіра. Якщо вони поклоняться ворогам Мого Сина, то вони відмовляться від усіх своїх громадянських прав і свобод, доки, нарешті, не віддадуть свої душі злому духові.

Страх перед Правдою може привести до невдоволення, оскільки її може бути дуже важко проковтнути. Невдоволення веде до гніву, а гнів – до ненависті. Ненависть щодо цієї Місії і всіх попередніх Місій буде посилюватися, а тих, які люблять Мене, Матір Божу, будуть заохочувати засудити їх. Як це Мене засмучує, коли Моє Ім’я буде використано, щоб образити Слово Ісуса Христа, Єдиного Спасителя людства. Замішання буде посіяно у Моїх Марійських групах, так що вони почнуть сумніватися у попередженнях, які Мені було доручено представити світові в Ла Салетт і Фатімі. Люди відцураються від усього того, що Я сказала і будуть вважати, що дані пророцтва стосуються іншого часу, в далекому майбутньому.

В той час, коли всі потрясіння спалахнуть і коли Вчення, яке міститься в Книзі Мого Отця, буде переписане і представлене світові як автентичне, тільки ті, які мають правдиву проникливість, зрозуміють Правду. Ви повинні багато молитися за виживання Церкви Мого Сина, Його Тіла на землі, щоби Він не був відкинутий і кинутий собакам. Коли цей день настане, Божа Справедливість втрутиться і людство нарешті зрозуміє, як це є бути зануреним у темряву. День, коли Боже Світло згасне – це той час, коли все здійсниться, як і було передбачено.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.