1192. Просіть і отримаєте. Якщо ви залишитеся мовчазними, з затиснутими устами, то Я не зможу відповісти вам

Неділя, 10 серпня 2014 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, перебіг подій змінився і слідом за ним надійде багато змін, які були передбачені. Не бійтеся, бо Я багато разів давав вам Моє Слово, що все закінчиться Моїм Великим Милосердям, яке огорне кожну душу Світлом Моєї Любові і Співчуття. Бійтеся тільки Моєї Справедливості, але коли вона буде звільнена, знайте, що це є допуском задля блага інших і задля спасіння світу. Я посилаю покарання лише задля того, щоб зупинити поширення ненависті та пробудити в тих почорнілих від плям гріха душах хоч якусь любов, яка ще може залишилася в них, щоб вони прийшли до Мене.

Чому людина, а особливо побожна, вважає, що знає більше за Мене? Чи вона є розумнішою від Того, Хто її створив? Чи її раціональна оцінка усього того, що є від Мене, може викорінити Мою Присутність? Зухвалість і гордість людини у своїй власній майстерності будуть її упадком. Людина немає ніякої іншої сили, окрім тієї, що є в її душі. Віра, коли є чистою, є могутньою силою і через віру, саму тільки віру, Я, Ісус Христос, приношу вам надію, любов і радість. Тільки Я можу уділити людині великих Дарів, але якщо вона не попросить їх у Мене, Я не можу нав’язувати їх її вільній волі.

Просіть і отримаєте. Якщо ви залишитеся мовчазними, з затиснутими устами, то Я не зможу відповісти вам. Завжди звертайтеся до Мене та просіть Мене про всякі Ласки і Я кожного разу відповім на ваше взивання. Не відвертайтеся від Мене і не кажіть – все буде добре, життя само потурбується про себе. Життя треба заслужити. Вічність є Даром від Бога і вона дається тільки тим, які просять про неї. На жаль, багато людей змарнують свій шанс на Вічне Життя, бо вони вважають, що людство є сильнішим за якогось Бога, який можливо існує, а можливо і ні. А тому вони будуть самі будувати свою долю і відвернуться від Вічного Життя через гріх гордині – такими впертими вони є.

Вони відреклись від Мене під час свого життя на землі та відречуться від Мене і тоді, коли Я стану перед ними з простягнутими руками у Великий День. Вони відвернуться і підуть у лігво лева, де вже ніколи не знайдуть хвилини миру.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.