1191. Не тривожте свої серця, не сперечайтеся про Мене та не намагайтеся перехитрити Мене, бо все це не послужить ніякій меті

Субота, 9 серпня 2014 р. Божого, 17:43

Моя ніжно улюблена дочко, в той час як бурі лютують, а мир вибухає, знайте, що наближається час Мого Втручання. Люди побачать безлад скрізь, куди б вони не глянули і деякі з них скажуть, що час є близький. Поки ви не побачите, як війни спалахують в різних частинах світу і як нові вчення стають масовими і поширюються серед духовно спраглих, які першими накинуться на них, як бджоли на мед, тільки тоді ви можете бути впевненими у великих змінах, які пришвидшать Друге Пришестя Христа.

Хмари зберуться перед бурями, а бурі будуть лютувати перед тим, як із неба вдарить остання блискавка. Знаки стають щораз яснішими для тих, чиї очі можуть бачити, але решта просто вважатимуть, що світові бракує справедливості – подібні потрясіння були вже раніше – так було завжди. Але знайте, що передбачені пророцтва збудуться і багато людей стануть їхніми свідками перед Великим Днем.

Не тривожте свої серця, не сперечайтеся про Мене та не намагайтеся перехитрити Мене, бо все це не послужить ніякій меті, а лише стане причиною того, що страх роз’їдатиме ваші серця. Мені тривожно бачити поділи у світі, викликає в Мене біль бачити зло, яке призводить до вбивства невинних і страждання, заподіяні слабким. Мені боляче бачити, як багато знаходяться в темряві та плачуть слізьми смутку, бо не вірять в майбутнє. Вони зовсім не вірять в Мою Обітницю, що Я поверну Моє Царство і принесу людству славу. О, як це засмучує Мене і як Я хочу принести цим душам потіху Моєї Любові та мир, який Я бажаю принести в глибини їхніх душ.

Коли потрясіння, які вражають світ, зростуть у своїй інтенсивності, вам потрібно буде скласти усю свою зброю і скласти кожен оборонний вчинок – ви їх складете переді Мною, щоб захистити себе, а потім взивати до Мене цією Молитвою.

Молитва Хрестового Походу [163]

Врятуй мене від переслідувань

О, Ісусе, збережи мене від болю переслідування в Твоє Ім’я.

Вчини мене милим Твоєму Серцю.

Визволи мене від гордині, жадібності, злості, егоїзму та ненависті в моїй душі.

Допоможи мені по-справжньому віддатися Твоєму Милосердю.

Забери геть мої страхи.

Допоможи мені полегшити мій біль і забери від мене усі переслідування, щоб я міг іти за Тобою, як мала дитина, знаючи, що все перебуває під Твоїм Контролем.

Звільни мене від ненависті, яку виявляють ті, які проголошують себе Твоїми, але які насправді відрікаються від Тебе.

Не дозволь їхнім гострим язикам бичувати мене або їхнім злим вчинкам збивати мене зі Шляху Істини.

Допоможи мені зосередитися тільки на Твоєму Царстві, що надходить, і з гідністю витримати всі образи, які я можу перенести в Твоє Ім’я.

Принеси мені мир розуму, мир серця і мир душі.

Амінь.

Будь ласка, зберігайте спокій, коли бурі набиратимуть обертів, бо якщо ви не довіритесь Мені цілковито, то станете невпевненими, а ваш біль від споглядання того, як зло маскується під виглядом добра, буде нестерпним. Довіряйте Мені. Ніколи не відступайте від Мого Вчення і моліться з повним самозреченням у своїх душах, вільних від злоби, чого очікується від вас як від Моїх послідовників. Якщо ви будете так чинити, то станете вільними і ніщо більше не турбуватиме вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.