1189. Моє Слово, скажуть вони, викликає таку образу, що воно буде вважатися політично некоректним

Четвер, 7 серпня 2014 р. Божого, 23:40

Моя ніжно улюблена дочко, якщо б не Моя Терпеливість, Моя Кара впала б зараз на нечестивих, які бичують Мою Церкву на землі.

Ненависть до християнства нав’язується вам трьома способами. Перший – це глобальне відступництво, яке очолює Мій затятий ворог, що обманює світ потребою відкинути все, що є від Мене і викинути Мене гнити на пустир. Другий – через раціоналізм і втручання людини в Моє Слово, що чиниться вченими знавцями Мого Слова, які не сповнені духом Правди, а, натомість, переповнені почуттям своєї власної правоти, яке підживлюється гординею. Вони вважають себе такими досвідченими в тлумаченні Мого Вчення, що додадуть в нього нові додатки і підлаштують те, чого Я навчав, щоб пасувало до їхніх власних егоїстичних потреб. І нарешті, є ті, чиї серця зроблені з каменю – холодні, байдужі та переповнені глибокою інтенсивною ненавистю до Мене і до кожного, хто практикує християнство привселюдно.

Вплив диявола проявляється в таку велику кількість способів, що людина нездатна самостійно протистояти домаганням всіх цих трьох груп, які будуть старатися зупинити її у проголошенні Правдивого Слова Божого. Моє Слово, скажуть вони, викликає таку образу, що воно буде вважатися політично некоректним – і це буде подано як головна причина, щоб радикально змінити обличчя християнства. Тільки ті прості люди, чия любов до Мене подібна до любові маленьких дітей, будуть вірними Мені, тому що решта будуть дуже зайняті впровадженням змін, пов’язаних із тлумаченням Мого Слова. І весь цей час священики, яких Я покликав свідчити Правду, будуть готуватися зберегти Правду.

Приховування Правди принесе страшну темряву. Її змінення – це знущання над Моїм Розп’яттям. Представлення замінника Правди є цілковитим відреченням від Мене. Однак найбільшими злочинцями будуть ті, які хвалитимуться своїми знаннями про Мене – їхня святість замаскує помилки, а їхні слова та вчинки ніколи не притягнуть вас до Мене, тому що Святий Дух не буде присутнім у їхніх душах. А якщо Святий Дух не присутній, тоді вони – ці зрадники Мого Слова – викличуть темряву в інших, які з ентузіазмом приймуть їхню брехню. Всі ці помилки будуть помічені знаком злого духа – гріхом гордині – дверима в пустелю. Як тільки ці двері відчиняться, всі інші беззаконня потечуть через них, а душі усіх тих, які піддалися на єресь, стануть безплідними.

Без Правди ви будете жити у світі, де нічого з того, що ви чуєте, не принесе вам миру. Без Світла Моєї Присутності сонце не буде сяяти – воно стане тьмяним і млявим, а потім покриється імлою, аж поки рука смертної людини не призведе до того, що воно перестане приносити світло, оскільки ті, які мають очі, але які відмовилися бачити, більше не будуть бачити, а ті, які бачать і приймуть Духа Божого, будуть бачити.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.