1188. Матір Спасіння: Мій Син не посилав нікого, щоб відволікати вас від цих Послань

Середа, 6 серпня 2014 р. Божого, 13:00

Мої дорогі діти, зважайте на тих, які переслідують вас в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа, бо вони будуть обережними і ховатимуться за завісою святості. Злий дух ніколи не показується таким, яким він є насправді, тому що він надзвичайно хитрий. Натомість він буде наближатися до вас через душі, на які має вплив, під личиною любові і багато з вас піддадуться на цей обман. Слова, які він використає, можуть здатися заспокійливими та спокусливими, але вони залишать відчуття тривоги у вашій душі.

Коли світові даються Послання за велінням Мого Предвічного Отця, вони ніколи не будуть ставити до вас вимог. Вони ніколи не дадуть людині владу над вами, щоб спонукати вас присягнути на вірність будь-якій живій людині. Вся слава повинна належати Богові. Жодна людина не може обіцяти вам спасіння, бо воно може прийти тільки від Бога. Ви можете готувати свої душі так, як вас навчив Мій Син, Ісус Христос, і приймати Таїнства. Ви можете прийняти Дари Ласк, дані вам через Мене, Непорочну Діву Марію, але ви не потребуєте дозволу від будь-кого, щоб бути гідними служити Моєму Синові у цій чи іншій місії, схваленій на Небесах.

Будьте обережними з ворогами Мого Сина, бо вони є скрізь, роблячи все від них залежне, щоб засліпити людство на Правду про Обітницю Мого Сина прийти знову. Він невдовзі повернеться і тоді Правда стане відомою, а все, що Він обіцяв, вийде на світло. До Великого Дня Господнього ви повинні зосередитися тільки на Моєму Синові та довіритись Йому цілковито. Мій Син не посилав нікого, щоб відволікати вас від цих Послань, останніх у своєму роді, і той, хто стверджує інакше, не походить від Нього.

Довіряйте, довіряйте, довіряйте Милосердю Мого Сина. Слухайте те, чого Він вас навчав – усе міститься в Святій Біблії. Його Слово є просте. Воно не є складне. Просто дотримуйтесь Його Вчення, яке охоплює понад дві тисячі років і тоді ви віднайдете мир.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.