1187. Багато людей називають себе християнами, але вони не люблять Мене

Вівторок, 5 серпня 2014 р. Божого, 14:16

Моя ніжно улюблена дочко, тепер, коли поширилася Правда про те, що має надійти, навернення настає повсюди, де відмовляються Мої Молитви за людство. Мій Залишок буде зростати і множитися, подібно як і Мої вороги. Туди, куди іде Моя Армія, невпинно будуть іти слідом вороги цієї Праці. Їх, які б’ються, штовхаються і плюються отрутою, ви впізнаєте через зло, яке виливатиметься з їхніх уст. А Моїх ви пізнаєте по тому, як їх будуть обмовляти в Моє Ім’я.

Ви ніколи не повинні втрачати мужності перед обличчям ненависті. Ви повинні розуміти, хто працює в таких випадках і не звертати на нього уваги, інакше ви просто підсилите його. Вплив злого духа на Божих дітей проявляється і робиться очевидним у поділах, які розділяють народи, вбивствах, переслідуваннях і спробах знищити християнство.

Багато людей називають себе християнами, але вони не люблять Мене. Вони ображають Мене і Мені дуже соромно за них. Вони гостро судять інших і не відчувають провини чи докорів сумління, коли обмовляють інших – тільки гаряче бажання поширювати ненависть. Боягузи всі ті, які ховаються за завісою релігійного благочестя і наважуються заявляти, достойна чи ні інша людина служити Мені. Вони насмілюються нав’язувати іншим свої знання про те, що, на їхню думку, означає бути християнином, коли вони є такими наповненими ненавистю до Мене. Ви ніколи не повинні мати справи з людиною, чиє серце повне ненависті, коли вона каже, що говорить в Моє Ім’я. Ігноруйте її. Моліться за неї. Бо якщо ви дійсно любите Мене, то будете проявляти співчуття до всіх. Ви не будете судити іншого, обмовляти його, поширювати брехню про нього, а потім дозволяти собі казати, що ви Мої. Геть від Мене. Невдовзі ви постанете переді Мною і будете звітувати про свої вчинки.

Християнство є життєвою силою, яка підтримує світ. Я Є Світло, яке розділило день і ніч і без Мене ви боролися би в темряві. Ідіть зі Мною, оскільки Я покликав вас – або не йдіть взагалі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.