1167. Матір Спасіння: Невдовзі стане незаконним заявляти, що ви є послідовниками Ісуса Христа

Середа, 2 липня 2014 р. Божого, 16:40

Дорогі діти, якщо б людство стало свідком Величі Мого Сина, Який сидить на Небесному Троні по правиці Предвічного Отця, вони б опустили свої голови від сорому і докорів сумління.

Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, величають, поклоняються і вихваляють з великою любов’ю ангели і святі на Небі. А на землі дуже мало поваги виявляють Тому, Хто переніс жахливу смерть, щоб спасти людський рід від гріха. Як же плачуть Небеса в цей час людської історії, коли скрізь вчиняється кожна спроба, щоб позбавити землю кожного знаку, який представляє Мого Сина. Не вдовольнившись забороною привселюдно виставляти Найсвятіші Хрести, скоро стане незаконним заявляти, що ви є послідовниками Ісуса Христа.

Дуже мало терпимості буде проявлятися до християн, які залишаться вірними Слову і які будуть іти дорогою до Бога. Навіть ті висвячені слуги, які визнають, що служать Ісусу Христу, будуть занадто слабкими, щоб захистити християнство і дозволять примусити себе прийняти ці закони. У багатьох випадках зрадники з-поміж них сприятимуть ліквідації Хреста та християнської Правди. З часом усі вони, разом з іншими віруваннями, які не походять від Бога, будуть поклонятися фальшивому вченню. Оскільки вони за своєю власною волею виберуть помилковий шлях, то це означатиме, що вони відмовляться прийняти Боже Милосердя і засудять себе до темряви.

Ви ніколи не повинні зраджувати Мого Сина з будь-якої причини, тому що Він є Дорогою Правди і тільки Він може принести вам Вічне Спасіння.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.