1166. Ваша віра буде випробувана, як ніколи раніше

Вівторок, 1 липня 2014 р. Божого, 20:50

Моя ніжно улюблена дочко, любов, яку випромінюють Мої учні, які йдуть за Мною у цей час, є всеохоплюючою. Це є Світло, яке палає посеред вас і підтримує Мою Любов, яка відчувається скрізь, де Мене почитають. Святий Дух продовжує виливатися на Мою Церкву на землі, коли вона бореться зі щоденними випробуваннями і негараздами.

Однак дух темряви продовжує лягати важким ярмом на народи, оскільки слуги злого духа докладають кожне зусилля, щоб стерти з обличчя землі всі Мої сліди, Моє Слово і Мою Правдиву Церкву. Та будьте певні, що незважаючи на те, наскільки важкою є ваша ноша, Я Є з вами, ідучи поруч і допомагаючи долати труднощі на кожному кроці вашої подорожі. Ваша віра буде випробувана як ніколи раніше, ваша мужність може час від часу покидати вас, ваша витривалість буде випробувана до межі, а ваше прийняття Правди буде поставлено під сумнів. До вас будуть чіпатися, з вас будуть глузувати і насміхатися, і все це буде викликане злими вчинками тих, яких сатана використовує, щоб боротися зі Мною, Ісусом Христом. Але ніщо не знищить Моєї Церкви – Моїх правдивих послідовників.

Ті, які залишаться вірними Божому Слову, яке вже так довго існує, будуть продовжувати представляти Мене на землі. Мій Захист покриє вас подібно невидимому покривалу і ваша віра ніколи не зменшиться, якщо ви ведете бій Мечем Бога.

Залишайтеся вірними Мені і Моє Світло буде продовжувати освітлювати людський рід. Я обіцяю, що Моя Церква залишиться недоторканою, хоч і меншою, аніж зараз, доки не настане світанок Великого Дня Господнього.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.