1149. Бог Отець: Влада Пресвятої Трійці є поза межами втручання людини

Середа, 11 червня 2014 р. Божого, 12:25

Моя найдорожча дочко, Моїм Бажанням є, щоб кожен з вас у цей час відповів на Заклик Пресвятої Трійці. Влада Пресвятої Трійці є поза межами втручання людини і завдяки Благодаті Моєї Любові Я звертаюся до людства, щоб проголосити йому Правду.

Не бійтеся свого Отця, бо Я Є ваш, а ви – Мої. Вся Влада перебуває в Моїх Руках і Я зроблю великі винятки, щоб об’єднати світ. Багато душ є байдужими до Мене. Вони уникають Мене, заперечують Моє Існування і ображають Мою Божественність, ставлячи переді Мною фальшивих божків, зроблених з розплавленого золота. Все, що зроблене з глини, буде замінене оновленим буттям. Ніщо на цій землі не є вічне. Все обернеться в порох. Все, що є вічним, не є з вашого світу. Я створив людину на Мою Подобу. Я вдихнув у вас життя і ви можете дихати, і саме Я Є Тим, Хто забере його назад. Все починається і закінчується в Мені, і ніхто не може і не буде диктувати того, як Я маю об’єднати Моїх дітей. Це завдання належить Мені, а не вам. Мої плани по спасінню душ – добрих, злих, нещасних – не будуть зруйновані. Можливо будуть порушені, але ніколи не будуть зруйновані, бо все, що Я кажу – станеться і все, чого Я бажаю – збудеться.

Я знаю кожного з вас, бо ви народилися з Моєї Любові. Якими б не були ваші обставини, вони виникли з Божественного Провидіння і на все є своя причина. Ті з вас, які не знають Мене – ви також є Мої, тому що Я створив вас. Ви не еволюціонували від інших видів. Вірити в це є самообманом, який служить тільки засобом, насадженим у ваших серцях шахраєм, щоб відректися від Мене. Зрікаючись Мене, вашого Предвічного Отця, ви зрікаєтесь Вічного Спасіння. А заперечуючи Правду про Моє Існування, ви відокремите себе від існування у вічній славі.

Усе Милосердя належить Мені. Я щедро виливаю Моє Милосердя на тих, чиї серця є чисті, в чиїх душах є любов, тому що вони дозволили Мені увійти до них. Головною перешкодою для отримання Вічного Життя є людська гординя. Гординя є найбільшим бар’єром на шляху до возз’єднання зі Мною. Ви можете знати Мене через Мого Сина, розуміти Моє Слово, але не практикувати в житті того, чого вас навчили. Любов походить від Мене. Коли в душі є гординя, любов у ній помирає і її замінює ненависть. Гординя походить від сатани і це є для Мене як огидно, так і тривожно.

Дозвольте Мені любити вас через прийняття Мого Слова і Дарів, які Я дав світові через найбільшу Жертву смерті Мого Сина на Хресті. Я дав вам життя. Я дав вам Себе через Об’явлення Мого Сина. Я смиренно принизив Себе перед вами, щоб перемогти гріх гордині. Я навчав вас через пророків. Я дав вам Дар вільної волі, але ви зловживали ним, щоб задовольнити свою власну похіть і бажання. Дар вільної волі має подвійну мету – дати вам свободу вибору, щоб ви приходили до Мене не зі страху, а з любові і щоб перемогти владу диявола. Ваша вільна воля є тим, чого сатана жадає найбільше і він використає кожен підступ, щоб змусити вас віддати її йому. Коли душі роблять це через гріх гордині, практики New Age та окультизму, вони стають поневоленими злим духом. Тоді у тих душах, які віддали йому свою вільну волю, він проявить кожну зі своїх рис. Ви їх пізнаєте по їхній поведінці. І однією з ознак того, що їхня вільна воля була віддана злому духу, є те, що ці душі постійно будуть прагнути публічно висміювати Мого Сина, Ісуса Христа, і Його Матір, Непорочну Діву Марію, Матір світу. Сатана ненавидить їх обох.

Якщо ви, натомість, використаєте вільну волю, яку Я вам дав, для добра ваших душ і взаємної любові, то вона стане потужним засобом для послаблення сили сатани. Але це власне ті душі, які віддають Мені Дар своєї вільної волі через Мого Сина, Ісуса Христа, дають Мені наймогутніший дар з усіх. Бо завдяки цим душам Я переможу злого духа і в той спосіб зможу врятувати душі тих, які повністю відокремилися від Мене.

Це є Моя Обітниця. Завдяки жертвам тих, які віддають Мені цей Дар своєї вільної волі через Мого Сина, Ісуса Христа, Я врятую душі навіть у зовсім безнадійних випадках.

Ваш Предвічний Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.