1150. Це буде Найбільший День, відколи Бог створив Адама і Єву

П’ятниця, 13 червня 2014 р. Божого, 22:20

Моя ніжно улюблена дочко, Мій Час є дуже близький і тому важливо, щоб кожна людина у світі готувалася, ніби вона могла бути забрана з цього життя в будь-який момент. Не ігноруйте Моїм Закликом, бо ті, які не підготуються до Великого Дня, залишаться у великій муці.

У День Мого Другого Пришестя, якому буде передувати Попередження, під час якого Я доведу світові, Ким Я Є, ви повинні бути готовими. Я приходжу, щоб взяти вас усіх у досконалий, новий і славний Рай. Я не хочу втратити нікого. Кожен з вас є улюбленою дитиною Божою. Ті, які несвідомі свого походження, вмить дізнаються, Ким Я Є. Тому що це буде випливати з вродженого людського інстинкту, подібно як дитина, яка відокремлена від своїх природних батьків, впізнає свою власну плоть і кров, навіть якщо потрібно ціле життя, щоб наново возз’єднатися одне з одним. Це буде природнім відчуттям, а для тих, які мають добре серце, цей заключний момент буде наповнений хвилюючою любов’ю. Вам немає чого боятися.

Для тих, які вирішують вірити у фальшивих божків і які не визнають Триєдиного Бога – вам буде нелегко прийняти Мене, бо ви завжди Мене відкидали. Однак Я притягну вас до Себе і обійму. Сила Божа зійде на вас через Дар Святого Духа і ви переконаєтеся, як важко є відвернутися від Мене. Тому для усіх тих, які побачать Мене, в тому числі й тих, які відкинули Мене в цьому житті – більшість з вас усвідомить Правду на цьому етапі. І ви дозволите Мені притягнути вас у Мої Святі Обійми.

Я підніму вас усіх негайно, в мить ока, в Моє Нове Царство. І тоді розпочнеться початок кінця. Ті душі, які обожнювали звіра, які віддали себе тілом, розумом і душею сатані, і які стали його добровільними слугами, не матимуть куди повернутися, куди сховатися і залишаться без будь-якої допомоги, бо сатана покине їх. Від того часу сатана буде вкинутий у безодню і його силі в той момент буде цілковито покладено край. До тих душ Я кажу наступне. Навіть на цьому етапі Я проявлю до вас Милосердя. Ви повинні закликати Мене і сказати:

Молитва до Ісуса про спасіння під час Другого Пришестя

Ісусе, допоможи мені.

Ісусе, пробач мені всі мої гріхи.

Амінь.

і Я вас також підніму в Мій Новий Рай.

Я врятую кожну душу, яка закличе Мене безпосередньо перед тим, як небо закриється, гори обваляться і море затопить землю, і тоді небеса зникнуть разом зі старою землею. З’явиться Мій Новий Рай, Нове Небо та Земля, така як була створена для Адама і Єви, і всі будуть радіти. Бо це буде Найбільший День, відколи Бог створив Адама і Єву. Ніколи не втрачайте надії і запам’ятайте ці Мої слова до вас.

Моє Милосердя є настільки Великим, що навіть ті, які продали свої душі дияволу, будуть врятовані, якщо вони тільки побажають цього, закликавши Мене в Останній День. Вони також можуть жити Вічним Життям великої слави з усіма Божими дітьми. Цей Новий Рай є вашим законним Спадкоємством. Не втратьте його задля фальшивих та порожніх обіцянок сатани.

Я люблю вас усіх. Завжди зберігайте Мою Любов замкненою у своїх серцях і Я завжди захищатиму вас від зла.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.