1123. Не треба хвилюватися, тому що Бог любить вас усіх

Четвер, 8 травня 2014 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена дочко, подивись довкола себе і ти побачиш багато людей, які живуть безтурботним життям. Ти побачиш сміх, радість і велику приязнь та будеш знати, що все це може походити тільки від Бога. Багато людей, як тільки пізнають Правду, обіймуть Мене з відкритими і вдячними серцями і тоді ми будемо єдиними.

Мій План полягає в тому, щоб зібрати вас усіх і наповнити великою любов’ю, радістю і щастям. Я втішатимуся в Моєму Новому Царстві, в якому буде багато сміху, радості та краси, а також Вічне Життя. Кожне створіння буде випромінювати любов, кожна душа і кожне життя буде досконалим.

Коли ви хвилюєтеся про майбутнє світу, пам’ятайте, що Я вам сказав. Все буде добре, як тільки Я прийду, щоб зібрати вас у новому світі без кінця. Не треба хвилюватися, тому що Бог любить вас усіх. Що стосується душ, які живуть убогим та засмученим життям, то вони будуть зібрані першими, якщо вони визнають те, Ким Я Є. Ті, які перебувають у жахливій темряві, отримають надзвичайні Ласки для очищення своїх душ, щоб Я міг послабити хватку злого духа над ними і забрати їх до Притулку Мого Милосердя. Це є битва і вона буде важкою, але Сила Пресвятої Трійці проявиться і душі будуть просвітлені, щоб вони не загинули.

Я підніму з поміж вас визначних лідерів і разом з армією, яка буде поширюватися в кожному народі, ви будете розростатися і заберете з собою більшість Божих дітей у Новий Рай. Погляньте на Мене з довірою і не бійтеся Моєї Любові, бо ви повинні знати, що Я ніколи добровільно не лякав би вас, бо коли Я виявлю вам Мою Присутність, то це наповнить вас великим здивуванням і радістю. Я запевняю вас, що не потрібно боятися, тому що Я Є сама Любов. Любов заспокоїть вас і коли ви зустрінетеся зі Мною, вашим Ісусом, то будете вражені відчуттям миттєвої близькості, яка з’являється тільки тоді, коли ваше серце стає переплетеним з Моїм.

Як Я люблю вас усіх і як Я сумую за вашими душами.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.