1114. Цього разу Я приходжу оновити землю, щоб відновити Моє Царство на землі

Вівторок, 29 квітня 2014 року, 09:00

Моя ніжно улюблена дочко, у багатьох може виникнути питання, як таке можливо, щоб Бог, Отець Всемогутній, Творець всього, що є і що буде вічно, міг страждати. Правда полягає в тому, що Мій Отець, Який досконалий в усьому, що може бути, є переповнений Любов’ю. Оскільки Він є Творцем Любові, біль у Його Серці викликає те, коли Його відштовхують.

Діти Бога відкинули Його Великий Дар Раю через гріх Адама і Єви, коли вони відпали від Його Ласки. Натомість вони дозволили спокусити себе хитрим обманом з боку злого духа. Як сильно Мій Отець страждав через цю зраду тоді і як Він все ще страждає через гріх зради в сучасному світі. Нічого не змінилося, за винятком Чуда Відкуплення, яке Він заповів світові через Мою Жертву для людства.

Любов Мого Отця до вас усіх є такою великою, що Його Смуток, викликаний людською сліпотою і відкиненням Його Великого Милосердя, також є Його Даром для людства. У Своєму Смутку Він дуже сумує за душами і тому простягне руку і підхопить навіть найбільш впертих невіруючих. Для тих, які не вірять в Бога, але бажають доказів і будь-якого знаку, який принесе їм потіху в їхній нужді, Я кажу наступне. Я, Ісус Христос, прийшов вперше не тільки врятувати тих, які прийняли Правду – Я прийшов врятувати тих, які були нездатні вірити в Бога. Я роблю те ж саме і зараз. В той час, як віруючі будуть боротися між собою, сперечаючись щодо того, чи це Я, Ісус Христос, спілкуюся зі світом у цей час, Я обіцяю вам наступне. Завдяки Моїй Любові до вас Я доведу вам, що це насправді Я говорю зараз і що Я знову був посланий Моїм Отцем, щоб врятувати вас.

Цього разу Я приходжу оновити землю, щоб відновити Моє Царство на землі – Рай, створений Моїм Отцем для Адама і Єви. Невдовзі настане світанок цього Дня і перед тим, як прийде той час, Я просвічу ваш розум, тіло і душу. Я шокую вас Моєю Силою – Моєю Божественністю, а ви відчуєте такий приплив любові, що у вас не залишиться жодних сумнівів, що це могло би походити тільки від Мене. Це є Моя Обітниця. Діти Бога, які не знають Його, не вірять в Нього, будуть першими, до кого Я звернуся. Більшість з них прибіжать до Мене, бо в них не буде упередження, яке може розвинутися від надміру знань у духовних питаннях. В той самий час Я звернуся і до тих душ, які знаходяться у великій темряві, у відчаї, які загублені і обтяжені великим смутком у своїх серцях. Отож, коли ви читаєте Моє Слово, що міститься тут, знайте, що Мої Послання є не тільки для тих, які люблять Мене – вони даються, щоб звернутися і до вас.

Я даю вам мир. Я сповіщаю вам велику новину, тому що Я створив для вас славне майбутнє, в якому смерть не матиме влади над вами. Я очікую на цей День з великою радістю. Будь ласка, очікуйте і ви з терпеливістю і довірою, тому що коли Я відкрию ваші серця, ваші тривоги зникнуть.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.