1115. Моя Обітниця Другого Пришестя здійсниться в житті цього покоління

Четвер, 1 травня 2014 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Обітниця Другого Пришестя здійсниться в житті цього покоління. Багато людей у світі в цей час не звертають уваги на пророцтва у Найсвятішій Біблії, які стосуються Великого Дня Господнього. Для того, щоб ви могли підготуватися до цього часу, Мій Отець доручив Мені повідомити вам, що дата Мого Другого Пришестя встановлена, але тільки Бог, Предвічний Отець, знає цю дату. Навіть Я, Його Єдинородний Син, не знаю цієї дати – знаю тільки те, що вона невдовзі настане.

Багато подій мають відбутися перед великим оновленням, але знайте, що всі вони відбуватимуться хутко і швидко, одна за другою. Ті, які бояться Великого Дня, повинні, натомість, довіряти Мені і молитися за душі тих, які зроблять все можливе, щоб протистояти Мені у Моєму пошуку душ. Мій План полягає в тому, щоб привести навіть найбільш впертих з вас до Мого Царства, бо воно є для світу. Моє Царство прийде, тому що таким є Божий План і тоді сповниться Остаточний Завіт згідно з Божественною Волею Бога.

Моліться з щедрістю у своїх серцях за душі тих, які найбільше потребують Мого Милосердя, а Я покрию їх Моєю Дорогоцінною Кров’ю. Все, що було на початку, звершиться в кінці і тоді буде існувати світ без кінця. Все бере початок і закінчується в Моєму Отцю.

Ніщо не завадить Моєму Другому Пришестю. Жодній людині, яка виступає проти Мене і яка намагається відлучити від Мене душі, не буде дозволено безкарно кинути Мені виклик, бо коли Я прийду, всі Мої вороги будуть відкинуті геть. Я спасу слабких, наляканих, сповнених каяття єретиків, поган, брехунів, злодіїв, убивць – усіх грішників. Ніхто з вас не буде позбавлений Мого Милосердя. Я люблю вас усіх.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.