1054. Якщо ви відберете душу – життя – від Мене, тоді ваше власне життя – Вічне Спасіння – більше не буде вашим правом

Понеділок, 17 лютого 2014 р. Божого, 00:15

Моя ніжно улюблена дочко, коли надійде час на Останній День Суду, багато душ зречуться Мене, а в їхніх серцях буде багато страху. Тому що до того часу Правда стане подібною до кришталево чистого озера без плям. Правда стане настільки чистою, що буде виглядати так, ніби ті душі дивляться у дзеркало. І що ж вони у ньому побачать? Вони побачать Моє Обличчя, Мою Печаль, Мою Любов, Мій Жаль, Мій Гнів, а потім вони стануть свідками Моєї Справедливості, тому що шляху назад уже не буде.

Зараз є час, даний людству, щоб спокутувати свої провини. Мені надано цей час для підготовки усіх вас. Використайте його з мудрістю – і ви побачите Славу Божу. А якщо змарнуєте його, то ви ніколи не побачите Світла і Слави Мого Царства. Натомість вам доведеться терпіти вічне відділення від Мене. Вашим єдиним товариством буде зграя вовків – злих демонів – у безодні, яка є домом звіра. Всі ті, які віддаються беззаконню, незалежно від його масштабу, будуть чимраз далі відпадати від Мене – чим більше вони будуть заперечувати Слово Боже.

Людству було надано цей час для того, щоб воно належно підготувалося. Моя Місія полягає в тому, щоб зняти павутину з ваших очей і показати вам, що ви маєте зробити для того, щоб Я міг привітати вас у Моєму Новому Раю.

Ця Місія може бути вашим єдиним шансом, щоб дати можливість вам вхопитися за Мою Руку, перш ніж ви зануритеся у глибокий вакуум обману. Сатана заявив, що він буде продовжувати красти душі тих, які люблять Мене. В цей час він повністю зосередився на тому, щоб вирвати в Мене тих, які по-справжньому люблять Мене. Тому він буде сіяти всілякі сумніви, різну брехню і богохульство в тих душах, які проживають своє життя згідно з Правдою. Через його вплив ці люди залишать Мене. Сатана зараз з гордістю насміхається з Мене і щоразу, коли Я втрачаю душу на його користь, він клянеться, що ніколи не перестане втручатися в кожну Місію на землі, яку Я благословив для спасіння душ.

Ви ніколи не повинні взаємодіяти з Моїми ворогами або захищати Мене від них. Ніколи не випускайте з поля зору Найсвятішу Біблію. Нехай ніхто не спотворює її. Ігноруйте тих, які намагаються переконати вас, що Бог виправдав би спробу змінити одне єдине слово, одне єдине пророцтво, одну єдину заповідь – бо це найбільший гріх. Ніколи не порушуйте Першу Заповідь. Ніхто не може поставити себе понад Бога.

Хто би з вас не згрішив, він повинен повертатися до Мене знову і знову. Ніколи не соромтеся прибігати до Мене. Не дозвольте собі, щоб вас переповнювала всякого роду ненависть. Мені огидний ваш гріх – однак Я прощаю його. Я люблю вас і буду продовжувати любити вас. Саме тому, що Я люблю вас, Я надав вам цей час, щоб зібрати усіх вас разом. Не дозвольте злу відділити вас від свого брата чи сестри. Не слухайте нічого і нікого, хто намагається відтягнути вас від Моєї Праці – цієї Місії Спасіння.

Ваша вірність щодо Мене є важливою, тому що саме ви, Моя Армія Залишку, будете відігравати важливу роль у спасінні решти світу від такої ж долі, яка спіткала тих, які відмовилися слухати Ноя. Кожен, хто відповідальний за взяття від Мене хоча б однієї єдиної душі, постраждає за це. Мій Гнів є найбільшим тоді, коли ви, не стараючись зосередитися на стані вашої власної душі, свідомо намагаєтеся забрати за собою інших далеко від Моєї Любові і Мого Царства.

Ви були попереджені про наслідки цього заздалегідь. Зараз Я пригадую вам ще раз. Якщо ви відберете душу – життя – від Мене, тоді ваше власне життя – Вічне Спасіння – більше не буде вашим правом.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.