147. Сатана є безсилим проти Моїх відданих послідовників

Понеділок, 25 липня 2011 р. Божого, 09:00

Моя улюблена дочко, з великою радістю повідомляю тебе в черговий раз про навернення, яке зараз відбувається у світі. В той час, як людина під впливом сатани чинить щораз то більше звірств, багато Моїх дітей починають допитуватись про масштабність тих вбивчих замислів, які домінуюють зараз у вашому світі. Чим більше зла проявляється довкола вас, тим сильніше зростає свідомість того, що сатана дійсно існує. Дозвольте Мені пояснити тим, хто не вірить в його існування, як саме ви можете розпізнати його злодіяння.

Кожного разу, коли Мої діти бачать вбивства, самогубства, війни, корупцію в уряді і серед впливових людей, жадібність, зарозумілість і несправедливість, то знайте, що ці дії є проявом присутності сатани. Злий дух відчайдушно намагається отруїти свідомість Моїх дітей. Вчинить все можливе в цьому моменті історії – настільки сильною є його лють. Ви, Мої діти, є його метою. В той час, як він легко заражає душі тих, хто залишається широко відкритими на його вплив – тих, які постійно шукають власної слави на землі, йому стає щораз важче послабити дух Моїх відданих послідовників. Вони були настільки благословенні Даром Святого Духа, що сатана безсилий проти них.

Всі ті, хто дотримуються Моїх вказівок щодо молитви, стануть сильнішими духом і розумом. Їх не буде цікавити, чи нападатиме сатана на них у гніві, тому що щит їхнього захисту буде дуже сильним. Це не означає, що він не буде використовувати будь-які методи, щоб спокусити вас через тілесне пожадання. Це не означає, що він не зранить вас, нашіптуючи на вухо вашим близьким і тим, кого ви любите. Не піддавайтеся, Мої послідовники, бо це через вашу наполегливість він буде переможений назавжди. Мої діти, там, де поширюється навернення, він стає безсилим. Бо як він може спокусити вас пити зі своєї нікчемної чаші ненависті, коли ви не прагнете жодних його порожніх обіцянок? Чим сильнішими ви є, тим менше він буде вас мучити.

Тепер знайте, коли ви стаєте свідками глобального безладу, то ви бачите, що шахрай діє. Мої послідовники миттєво розпізнають справжню злість сатани, оскільки його робота яскраво кидається в очі. Моліться за своїх братів і сестер, щоб вони також помітили його злі вчинки і розпізнали їх такими, якими вони є. Тільки тоді, коли невіруючі, нарешті, визнають існування сатани, вони повернуться до Мене у пошуку порятунку.

Моліться за глобальне навернення – навернення, яке настане не тільки через Попередження, але й через Правду.

Ваш улюблений Вчитель і Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.