146. Бог Отець зруйнує змову щодо повалення валют

Неділя, 24 липня 2011 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, відданість і вірність Моїх послідовників Мені і Моєму Предвічному Отцю вже багато що змінила. Ви повинні знати, Мої діти, що ваша відданість розпалює в Моєму Серці таке велике полум’я, що відчуваю, як воно немов розривається з Любові до вас. Мої улюблені діти, Небо тепер радіє від того, з якою ревністю та відданістю ви складаєте Мені честь. У своїх душах ви знаєте, що це Я промовляю до вас. Це Я приношу почуття такої Любові і ніжності у ваші серця.

Я маю Послання для усіх вас, Мої діти, які ідете за Моїм Найсвятішим Божим Словом на цій інтернет-сторінці. Саме в такий спосіб Я змушений з вами спілкуватися в сучасному світі. Я використовую цей та інші засоби зв’язку, щоб Моє Слово почули і відчули всі віруючі, невіруючі і ті, хто не знає Мене взагалі.

Прошу, знайте, що всі ваші зусилля, принесені з любові до Мене, не пройдуть непоміченими. Я чую кожного з вас. Я знаю, якою радістю наповнюю ваші душі. Я задоволений тим, як ви працюєте над поширенням Мого Слова. Я нагороджу кожного з вас особливими Ласками. Прошу, звертайтесь до Мене у своїх молитвах. Прийдіть до Мене і Я почую ваш заклик.

Робота Нового Світового Порядку починає тріщати по швах. І все це через молитви – ваші молитви. Бог, Предвічний Отець знищить тих, хто таємно планує повалення валют у світі і тих, хто планує повалення політичних лідерів, які намагаються зупинити це. Його Рука і надалі втручатиметься, щоб захистити своїх дітей.

Прошу і закликаю усіх вас повідомити про ці Послання всіх тих, хто має вплив, в тому числі в засобах масової інформації. Багато вважатимуть вас очманілими, коли ви будете говорити про ці Послання. Не лякайтеся, оскільки Ласки, які ви отримаєте під час цієї Праці, значно перевищать початкові прикрощі, які будете змушені знести.

Мої улюблені діти, ідіть вперед з любов’ю і радістю у ваших серцях, бо Моє Слово належить прийняти щиро. Нарешті ви знаєте, що Я йду з вами, щоб зміцнити узи любові до всіх Моїх вірних, яких Я обрав, щоб стали ближчими до Мого Найсвятішого Серця. Моя Найдорожча Кров охоче пролита за кожного з вас і щодня покриває вас, щоб ви могли бути спасенними.

Ви є Моєю улюбленою Армією і ми разом піднімемось, щоб вести усіх ваших братів і сестер до їхнього законного, славного дому.

Діти, Я люблю і піклуюся про кожного з вас. Ніколи не забувайте щоденно відмовляти цю молитву, коли молитеся до Мене.

Молитва на кожний день

О Мій Найдорожчий Ісусе, візьми мене у Свої Обійми і дозволь, щоб моя голова спочила на Твоєму Плечі, щоб у відповідному часі Ти міг піднести мене до Свого славного Царства.

Дозволь, щоб Твоя Найдорожча Кров протікала через моє серце, щоб ми змогли об’єднатися.

Амінь.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.